pasta dizi posteri
 

Pasta Konusu ve Yorumu

Pasta | 파스타
Tür: Romantik, Komedi, Drama
Oyuncular: Gong Hyo Jin, Lee Sun Gyun, Honey Lee, No Min Woo

Güney Koreli kadın oyuncu Gong Hyo Jin‘in rol aldığı dizileri seviyorum. Başka bir deyişle çok iyi bir oyuncu. Hatta yanılmıyorsam en çok kazanan kadın oyuncu. Üstelik oynadığı diziler genelde kaliteli. Böylece keyifli vakit geçirmenizi sağlıyor.
Kore dizilerinde en çok ilginizi çekecek unsurlardan biri “ne kadar çok yemek yiyorlar” olmalı. Sanırım artan iştahım ve bir türlü kilo veremememin sebebi bu diziler. Gece gündüz öyle iştahlı yiyorlar ki ben hep aç.
Gelelim dizimize. Adından da anlaşılacağı gibi konumuz “Yemek ve İtalyan Mutfağı

Konusu:

Şef olmak için canını dişine takan Seo Yoo Kyung elinden gelen her şeyi yapmaktadır. Ancak restorana İtalya’dan gelen yeni şef Choi Hyun Wook işini oldukça zorlaştıracaktır. Kadın şefleri sevmeyen bu adamın ilk işi onları bir şekilde mutfaktan uzaklaştırmak olacaktır. Fakat Seo Yoo Kyung kolay pes eden biri değildir.

Yorumu:

Özetle, sert bir şef ve şef olmak için tüm zorlukları göze alan sevimli bir kadının mutfak hikayesi. Mutfakta yemek hazırlığında yaşananlar ve içindeki aşkı keşfetmek size kalıyor. Sonuçta, oldukça keyifli bir Gong Hyo Jin dizisi.

Pasta Dizisi Hakkında Bilgiler

Yönetmen: Kwon Seok jang
Senarist: Seo Sook Hyang
Yapımcı:
Yapım Şirketi: MBC
Yayıncı: MBC
imdb: 7.6
Bölüm Sayısı: 20
Bölüm Süresi: 75 Dakika
Yapım Yılı: 2010
Yayın Tarihi: 4 Ocak 2010 – 9 Mart 2010
Yayın Günleri : Pazartesi, Salı
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Merhaba, bizi Instagramda takip etmeyi unutmayın: @koredizi_askina