secret garden dizi posteri

Secret Garden Konusu ve Yorumu

Secret Garden | 시크릿 가든
Tür: Romantik, Fantastik
Oyuncular: Hyun Bin, Yoon Sang Hyun, Lee Jong Suk, Ha Ji Won

Ne izlesem diye bakınırken muhtemelen bu dizi de karsınıza çıkacaktır. Oysa ki ben uzun sure es geçtim. Açıkçası bayıldığım diziler arasında değil. Ama sonuna kadar izletiyor kendini.

Güney Koreli erkek oyuncu Hyun Bin’in bunda rolü oldukça yüksek. Ayrıca bir alışveriş merkezinin CEO’su olan Kim Joo-Woon’un kuzeni rolündeki Yoon Sang-Hyun ise bir diğer bağlayıcı etken. Yoon Sang-Hyun, 2005 yılında kurulan ‘5WHO’ isimli bir grubunun vokalisti ve lideriydi. Üstelik grupta oyuncu Ko Se-Won ve oyuncu Choi Won-Joon da bulunmaktaydı.

Konusu:

Filmlerde dublörlük yapan kadının CEO ile yanlış anlamalar üzerine tanışması ve içtikleri bir iksir sonucu bedenlerinin değişmesi ile olaylar gelişiyor. CEO olan Kim Joo Won, görünüşte mükemmellik imajını koruyan kibirli bir kişi. Dublör Gil Ra Im ise güzelliği ve fiziği en iyi aktrisler arasında kıskançlığa sebep olan fakir ve alçakgönüllü bir kişi.

Yorumu:

Sonuçta, Yoon Sang-Hyun ve Hyun Bin, her ikisi de rollerini çok iyi oynamışlar. Fantastik, romantik komedi türünde bir dizi. Özellikle biraz komedi arayanlara hitap edeceğini düşünüyorum.

Secret Garden Hakkında Bilgiler:

Yönetmen: Kwon Hyuk-Chan, Shin Woo-Cheol, Kim Jung-Hyun
Senarist: Kim Eun Sook
Yapımcı: Lee Min-Jeong
Yayıncı: SBS
imdb: 8.3
Bölüm Sayısı: 20 + 1 Özel Bölüm
Yapım Yılı: 2010 – 2011
Yayın Tarihi: 13 Kasım 2010 – 16 Ocak 2011
Yayın Günleri ve Saati: Cumartesi & Pazar 22:00
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Merhaba, bizi Instagramda takip etmeyi unutmayın: @koredizi_askina