to the beautiful you dizi posteri

To The Beautiful You Konusu ve Yorumu

To The Beautiful You | 아름다운 그대에게
Tür: Dram, Romantik, Komedi, Gençlik
Oyuncular : Sulli, Cho Min Ho, Lee Hyun Woo, Kim Ji Won

2012 SBS Drama Ödüllerinde Sulli ve Cho Min Ho‘ya kendi kategorilerinde “Yeni Yıldız Ödülü” kazandıran dizi. Japon shojo manga serisi Hanazakari no Kimitachi e’den esinlenilmiş.

Özellikle bu diziyi izlediğimde aklıma eskiden izlediğimiz Amerikan aile filmleri geldi. Kızlar okuluna giren erkekler ya da erkek okuluna kaydolan kızlar.

Dizide, Cho Min Ho Dünya Gençler Şampiyonası’nda en iyi yüksek atlama rekorunu kıran üstelik yakışıklı ve popüler sporcu Kang Tae-Joon karakterini, Sulli ise 5 yaşındayken ailesi ile beraber ABD’ye taşınmış, Kang Tae-Joon’a aşık olan genç kız Koo Jae-Hee karakterini canlandırıyor.

Konusu:

Amerika’da yasayan Koo Jae-Hee, hayranı olduğu yüksek atlama sporcusu olan Kang Tae-Joon sakatlanınca ona destek olmak için ülkesi Kore’geri döner. Hatta aynı okula da kayıt olur. Fakat tek sorun okul sadece erkekler içindir.

Yorumu:

Yıllar önce benzer konuda izlediğim filmlerde eğlendiğim için sanırım bu diziyi de keyifle izledim. Sonuçta biraz komedi iyi gelir diyenler için tavsiye edebilirim.

To The Beautiful You Hakkında Bigiler:

Yönetmen: Jeon Ki-Sang
Senarist: Hisaya Nakajo (manga), Lee Young-Chul
Yapımcı:
Yayıncı: SBS
imdb: 7.2
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2012
Yayın Tarihi: 15 Ağustos 2012 – 4 Ekim 2012
Yayın Günleri ve Saati: Çarşamba & Perşembe – 21:55
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Merhaba, bizi Instagramda takip etmeyi unutmayın: @koredizi_askina