the heirs dizi posteri

The Heirs Konusu ve Yorumu

The Heirs | The Inheritors | 왕관을 쓰려는자, 그무게를 견뎌라 – 상속자들
Tür: Romantik, Komedi, Dram, Gençlik
Oyuncular: Lee Min Ho, Park Shin Hye, Kim Woo Bin, Park Hyung Sik

Asya’nın en ünlü erkek oyuncularından olan Lee Min Ho. Yine oldukça tanınan Güney Koreli kadın oyuncu Park Shin Hye. Böyleyece ikilinin başrolünü paylaştığı bir dizi. Ayrıca kadrosunda Kim Woo Bin, Choi Jin Hyuk, Park Hyun Sik, Kim Ji Won gibi önemli isimleri de bulunduruyor.

Eğer izlediyseniz belirteyim ki Çilek Kokusu bu diziden uyarlanmıştı. Genellikle beni dram konusunun abartılması rahatsız ediyor. Çünkü olmayacak tüm aksilikler arka arkaya geliyor. Ya da fazlasıyla acındırma yapılıyor. Ancak dizide doz fazla olmasa da bazı kısımlarda dram az da değil.

Konusu:

Amerika’da yasayan ablasının yanına giden Cha Eun Sang ile zengin bir ailenin çocuğu olan Kim Tan’in Amerika’dan başlayarak Kore’de devam eden hikayesini izleyeceksiniz. Zengin bir ailenin veliahttı ile ailenin yanında çalışan kadının kızı arasındaki aşk hikayesi.

Yorumu:

Zengin aile çocuklarının lise hayati ve özellikle aileleri yüzünden katlandıklarını konu alıyor. Lakin dizide yer alan her oyuncu övgüyü hak ediyor. Bu sebeple listenize ekleyin derim.

The Heirs Hakkında Bilgiler:

Yönetmen: Kang Shin-Hyo
Senarist: Kim Eun-Sook
Yapımcı:
Yayıncı: SBS
imdb: 7.6
Bölüm Sayısı: 20
Yapım Yılı: 2013
Yayın Tarihi: 9 Ekim 2013 – 13 Aralık 2013
Yayın Günleri ve Saati: Çarşamba & Perşembe – 21:55
Dil: Korece
Ülke: Güney Kore

 


Merhaba, bizi Instagramda takip etmeyi unutmayın: @koredizi_askina