you are my destiny fated to love you dizi posteri

Fated to Love You Konusu ve Yorumu

Fated to Love You |You Are My Destiny | 너는 내 운명
Tür: Romantik, Aile
Oyuncular: Jang Hyuk, Jang Na Ra, Choi Jin Hyuk, Wang Ji Won

Yine hoş, sürükleyici bir romantik komedi önerisi , 2014 yılına ait olan bu dizidir. Başrolde Jang Hyuk, Jang Na Ra, Choi Jin Hyuk ve Wang Ji Won oynuyor. Bu dizi ile 2014 MBC Drama Ödüllerinde Jang Na Ra “Top Mükemmellik Ödülü” ile “Popülerlik Ödülü” aldı. Jang Hyuk ise “Top Mükemmel Erkek Oyuncu Ödülü”ne sahip oldu. Bununla beraber Jang Hyuk ve Jang Na Ra “En İyi Çift Ödülü”nü aldılar.

Konusu:

Zengin bir ailenin çocuğu olan ve şirketin geleceği için artık evlenip çocuk sahibi olması beklenen Lee Gun (Jang Hyuk) sonunda yıllardır birlikte olduğu nişanlısına evlenme teklifi yapmak için hazırlıklarını tamamlar. Bu arada ayni şirkette çalışan ve kimseye hayır diyemeyen Kim Mi Young ( Jang Na Ra) ise şirkette yapılan bir çekiliş ile lüks bir otelde tatil kazanır. Lee Gun’in pesinde olan beceriksiz bir ikili CEO’ya ilaç içirip bir kadınla birlikte fotoğraflarını çekerek şantaj yapmayı planlamaktadır. Ancak isler pek istedikleri gibi gitmeyecektir.

Yorumu:

Özellikle güzel vakit geçirmek için romantik komedi arayışındaysanız ve hatta henüz izlememişseniz kısaca “Sen Benim Kaderimsin” sizin için bir seçenek olabilir.

Fated to Love You Hakkında Bilgiler:

Yönetmen: Lee Dong-Yoon, Kim Hee-Won
Senarist: Joo Chan-Ok, Jo Jin-Kuk
Yapımcı:
Yayıncı: MBC
imdb: 7.2
Bölüm Sayısı: 20
Yapım Yılı: 2008
Yayın Tarihi: 2 Temmuz 2014 – 4 Eylül 2014
Yayın Günleri : Çarşamba – Perşembe
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Merhaba, bizi Instagramda takip etmeyi unutmayın: @koredizi_askina