oh my venus dizi posteri

Oh My Venus Konusu ve Yorumu

Oh My Venus | Oh My God 오 마이 비너스
Tür: Romantik, Komedi
Oyuncular: So Ji Sub, Shin Min Ah, Sung Hoon, Henry Lau

Şayet Netflix izleyicisi iseniz o halde bu dizi karşınıza mutlaka çıkmış olmalı. Aslında konusu oldukça sıradan. Kısaca, şişman bir kadının geçirdiği değişim ve onu çalıştıran antrenörü ile olan ilişkisi. Ne yazık ki senaryo olarak çok etkileyici değil. Ancak Kore’nin en önemli isimlerinden biri olan ve genellikle romantik komedi türü dizilerde rol alan So Ji-Sub için izlenir.

Konusu:

Lise yıllarında güzelliğiyle baş döndüren Kang Joo Eun, yıllar sonra bir avukat olmuş. Ama eski güzelliğinden eser kalmamıştır. İlk aşkı ve yıllardır sevgilisi olan erkek arkadaşından artık evlilik teklifi beklemektedir. Ancak genç kadın terk edilir. İş için gittiği uçakta fenalaşınca kendisine müdahale eden adam ile tanışır. Hollywood yıldızlarının peşinden koştuğu bu gizemli adam, ilk aşkını tekrar geri kazanmasına yardımcı olabilecek midir?

Yorumu:

Romantik komedi sevenlerin beğeneceği bir dizi. Hatta başı sonu belli olan konusuyla tekrar tekrar izlediğimiz romantik komedi türünde. Bunun yanı sıra Amerikan filmleri tadında.

Oh My Venus Hakkında Bilgiler:

Yönetmen: Kim Hyung-Suk
Senarist: Kim Eun-Ji
Yapımcı:
Yayıncı: KBS2
daum: 7.9
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2015
Yayın Tarihi: 16 Kasım 2015 – 5 Ocak 2016
Yayın Günleri ve Saati: Pazartesi & Salı – 21:45
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Merhaba, bizi Instagramda takip etmeyi unutmayın: @koredizi_askina