beautiful gong shim dizi posteri

Beautiful Gong Shim Konusu ve Yorumu

Beautiful Gong Shim | 미녀 공심이
Tür: Romantik, Dram, Komedi
Oyuncular: Namgooong Min, Bang Minah, On Ju Wan, Seo Hyo Rim, Oh Hyun Kyung

İlk bölümleri oldukça eğlenceli ancak son bölümlere doğru temposu biraz düşen bir romantik komedi. Öncelikle kapri pantolonu, parmak arası terlikleri ve kirli ayaklarıyla alışılmışın dışında bir başrol var karşımızda. Namkoong Min canlandırdığı karaktere sizi fazlasıyla ikna edecek. Aynı zamanda kendisi yönetmen ve senarist. Karşısında ise şarkıcı ve oyuncu Bang Minah var.
Güzellik kraliçesi bir anne ve herkesin peşinden koştuğu bir ablanın içindeki çirkin ördek. Ancak dizi hiçbir şekilde kadın oyuncunun, bir süre sonra muhteşem güzelliğe dönüşmesine değinmiyor.

Özetle, ev sahibi ve kiracısı, bir olay karşısında tanışılan holding varisi. Varisin peşinde avukat abla ile birlikte aşk üçgenleri içeren bir dizi. Sonuçta yer yer oldukça güldüren lakin entrikası saç baş yoldurmayan türden.

Konusu:

Ailenin zekası ve güzelliği ile gerilerde kalan küçük kızı Gong Shim’in zor bir hayatı vardır. Stresten dökülen saçları yeniden çıkana kadar peruk takmak zorundadır. Annesi ve ablası güzel iken o çirkin olarak yaşamıştır. Avukat olan ablasına karşılık bahçecilik okumuştur. İtalya’ya gidip ressam olmak isteyen Gong Shim, İtalyanca kursu için çatı katındaki odasını kiralamaya karar verir. Gündüz zor durumdaki yoksullara avukatlık, akşamları para kazanmak için şoförlük yapan An Dan Tae uygun fiyatlı odayı kiralar. Ne yazık ki ev sahibi-kiracı ilişkileri hiç de iyi başlamaz.

Yorumu:

Sizi entrikalarla yormayacak, biraz cheabollerin biraz sıradan insanların hayatı üzerine bir romantik komedi. Üstelik karizmatik zengin erkek ve güzelliğiyle etrafı hayran bırakan kadın aşkından uzak bu dizi. Demek ki farklı bir romantik komedi arayanlar için uygun bir seçenek olacaktır.

Beautiful Gong Shim Hakkında Bilgiler:

Yönetmen: Baek Soo Chan
Senarist: Lee Hee Myung
Yapımcı:
Yayıncı: SBS
imdb: 7.8
Bölüm Sayısı: 20
Yapım Yılı: 2016
Yayın Tarihi: 14 mayıs 2016 – 17 Temmuz 2016
Yayın Günleri : Cumartesi & Pazar
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Merhaba, bizi Instagramda takip etmeyi unutmayın: @koredizi_askina