fight-for-my-way-dizisi-posteri

Fight For My Way Konusu ve Yorumu

Fight for My Way | 쌈 마이웨이
Tür: Romantik, Komedi, Gençlik
Oyuncular: Park Seo-Joon, Kim Ji-Won, Song Ha-Yoon, Ahn Jae-Hong

Park Seo Joon‘un yarım bıraktığım hiç bir dizisi olmadı. Özellikle inanılmaz bir cazibesi var. Hatta hangi role bürünürse bürünsün sizi alıp götürüyor. Gençlik dönemlerinde tutkuyla yapmak istediklerini gerçekleştirmeye çalışan bir grup arkadaşın öyküsü. Adı ve posteri her ne kadar çok iç açıcı olmasa da, konusu, oyunculukları ile göz dolduran bir dizi.

Çocukluklarından beri çok yakın arkadaş olan Go Dong Man ile Choi Ae Ra’nın hayallerinin peşinden koşarken duygularının nasıl değiştiğini ele alıyor. İkilinin dizideki diyaloglarından bir kaçı fenomen olarak video kanallarında karşınıza çıkabilir. Uzun süredir birlikte olan iki arkadaşları ile bu dört gencin kendilerini bulma hikayesi bir solukta izlenecek türden. Mahallelerindeki ilginç ev sahipleri de dizinin gizemini oluşturuyor. Choi Ae Ra ile aynı evi paylaşan Baek Seol Hee ve Go Dong Man’ın liseden arkadaşı Kim Joo Man’ın ilişkilerindeki problemlerin üstesinden gelip gelemeyecekleri ise bir diğer merak konusu.

fight-for-my-way-gif

Konusu :

Lise öğrencisi ve başarılı milli bir tekvandocu olan Go Dong Man uluslararası bir mücadeleye katılmadan önce yaşadığı bir olay ile spor hayatını bırakır. On yıl önce antrenörlüğünü yapan hocası hala spora geri dönmesi için peşindedir. Ancak Dong Man tüm ısrarlara rağmen bir ilaçlama firmasında eleman olarak çalışmaya devam etmektedir. Kardeş gibi büyüdüğü ve karşı komşusu Ae Ra ise bir mağazanın danışma bölümünde çalışmaktadır. Onun da en büyük hayali bir gün sunucu olmaktır. Sevmedikleri işlerle vakit geçiren arkadaşlar hayallerinin peşinden koşmak için birbirlerini cesaretlendirir.

Yorumu :

Gençlik, romantizm, yakın arkadaşlar ve aşk konulu dizileri seviyorsanız bu dizi sizin için. Üstelik konusu, oyuncuları ile sürükleyici, neşeli. Park Seo Joon ve Kim Ji Won‘un harika uyumuyla bir solukta izlenecek diziler arasında diyebilirim.

Bence listenize eklemelisiniz !

Fight for My Way Hakkında Bilgiler:

Yönetmen: Lee Na-Jeong, Kim Dong-Hwi
Senarist: Im Sang-Choon
Yapımcı:
Yayıncı: KBS2
imdb: 8.2
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2017
Yayın Tarihi: 22 Mayıs 2017 – 11 Temmuz 2017
Yayın Günleri ve Saati: Pazartesi & Salı – 22:00
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Merhaba, bizi Instagramda takip etmeyi unutmayın: @koredizi_askina