are you human too dizi posteri

Are You Human Too Konusu ve Yorumu

Are You Human? | 너도 인간이니
Tür: Romantik, Aksiyon, Fantastik
Oyuncular: Seo Kang Joon, Gong Seung Yeon, Kim Sung Ryung, Lee Jun-Hyuk

Diziye başladığımda genelde kadın oyuncuların kimyası diziyi izlememde etkili oluyor. Ancak Gong Seung Yeon’a alışmam biraz uzun sürdü. Neyse ki sevimli robotumuz dizinin sürükleyiciliğini kurtarıyor.

Seo Kang Joon’u çok sevdiğim doğrudur. Özellikle son dizisi “When The Weather is Fine”dan sonra oyuncuya hayranlığım daha da arttı. İzlemediyseniz kesinlikle tavsiye ederim. Bu dizisini izlememiştim, hemen listeme ekledim. Bir robot olarak inanılmaz tatlı olmuş. Bence her eve lazım‼️

Kısaca, hisleri ve kalbi olmadan programlanmış, mükemmel zekaya sahip bir robot ile koruması görevini üstlenmiş bir kadın arasında kurulan bağı anlatıyor. Bir süre sonra insandan çok robotun tarafında yer almaya başlıyorsunuz.

Konusu:

Bir cheabol olan dede, oğlunun yapay zeka konusunda uzman olan bir kadınla birlikteliğini onaylamaz. Oğlunu kaybedince yurtdışında yaşayan gelininin ülkeye torunuyla gelmesini fırsat bulup zorla torununu yanına alır. Çocuğunu geri alamayan anne Çek Cumhuriyeti’nde aynı oğluna benzeyen bir robot geliştirerek onun yokluğunu gidermeye çalışır. Ne şirketi ne de insanları çok fazla umursamayan Nam Shin, en sonunda annesini bulmak için Çek Cumhuriyeti’ne gelir. Şirkete sahip olmak isteyen kötü adam tarafından -gerçekten de sinir olunacak bir tip -kaza süsü verilerek öldürülmeye çalışılır. Nam Shin’in şirketteki yerini korumaya çalışan ve ona çok bağlı olan yardımcısı Ji Young Hoon ile annesi, robot Nam Shin’i komada olan genç adamın yerine geçirirler.

Yorumu:

Her an “Şimdi mi yakalanacaklar?” acaba derken, dizi akıp gidiyor. İlk bölümlerde romantizmin daha az ama heyecanın fazla olduğu bu diziyi izleyin. Seo Kang Joon ve Ji Young Hoon rolünde yer alan Lee Joon Hyuk yarattıkları karakterler ile benim için dizinin izlemesi keyifli oyuncuları oldu.

Are You Human Too Hakkında Bilgiler:

Yönetmen: Cha Young-Hoon
Senarist: Jo Jung-Joo
Yapımcı:
Yayıncı: KBS2
daum: 7.9
Bölüm Sayısı: 36
Bölüm Süresi: 35 Dakika
Yapım Yılı: 2017 – 2018
Yayın Tarihi: 4 Haziran 2018 – 7 Ağustos 2018
Yayın Günleri ve Saati: Pazartesi & Salı – 22:00 (günde iki bölüm)
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Merhaba, bizi Instagramda takip etmeyi unutmayın: @koredizi_askina