my id is gangnam beauty dizi posteri

My ID Is Gangnam Beauty Konusu ve Yorumu

My ID Is Gangnam Beauty | 내 아이디는 강남미인
Tür: Romantik, Komedi, Gençlik
Oyuncular: Cha Eun Woo, Lim Soo Hyang, Jo Woo Ri, Kwak Dong-Yeon

Gangnam Beauty, 2018 yılında JTBC kanalında 16 bölüm halinde yayınlanan Güney Kore dizisi. Dizide, Kang Mi-Rae rolünü Lim Soo-Hyang, Do Kyung-Seok rolünü ise Cha Eun Woo’ u oynuyor.

Kısaca güzel olmaya dair yaşanılan sorunları ele alan sürükleyici bir dizi.

Sanıyorum ki Güney Kore’de estetiğin ve estetik ameliyatlarının ne kadar önemli olduğunu duymuşsunuzdur. Böylelikle en az ülkemiz kadar estetik ameliyatları konusunda ünlüler. Üstelik ameliyat turizmi de oldukça gelişmiş durumda.

Konusu:

Dürüst ve kibar olmasına rağmen dış görünüşü yüzünden insanların kötü davrandığı Kang Mi Rae çekingen ve kompleksli biri haline gelir. Dolayısıyla çirkin olduğunu düşünen hatta bu duruma artık katlanamayan Kang Mi Rae üniversiteye başlamadan önce estetik ameliyatı olur. Böylece popüler biri haline gelir. Yakışıklı olduğu için kızların peşinden koştuğu Do Kyung Seok ise görünüşten çok içsel güzelliğe önem vermektedir.

Yorumu:

Lim Soo Hyang ile Cha Eun Woo’ u ilk kez seyretmeme rağmen iki oyuncu da bana başarılı geldi. Ünlü bir K-Pop grubu üyesi olan Astro’nun üyesi Cha Eun Woo’nun her şeye karşı umursamaz görünen ifadesi Rol mu? yoksa Gerçek mi? diye düşündürüyor.

Dizi, Dış güzellik mi? yahut İç güzellik mi? sorusunu ele alıyor. Sonuç olarak, sıkılmadan izleyebileceğiniz bir üniversite gençlik dizisi. Eğer romantik dizileri seviyorsanız, üstelik beğenileri de toplayan bu gençlik dizisini seveceğinize eminim.

My ID Is Gangnam Beauty Hakkında Bilgiler:

Yönetmen: Choi Sung-Bum
Senarist: Gi Maeng-Gi (webtoon), Choi Soo-Young
Yapımcı:
Yapım Şirketi:
Yayıncı: JTBC
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2018
Yayın Tarihi: 27 Temmuz 2018 – 15 Eylül 2018
Yayın Günleri ve Saati: Cuma & Cumartesi – 23:00
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Merhaba, bizi Instagramda takip etmeyi unutmayın: @koredizi_askina