my secret terrius dizi posteri

My Secret Terrius Konusu ve Yorumu

Terius Behind Me | My Secret Terrius | 내 뒤에 테리우스
Tür: Romantik, Komedi, Gizem, Aksiyon
Oyuncular: So Ji Sub, Jung In Sun, Son Ho Jun, Kang Ki Young

2018 MBC Drama ÖdüllerindeYılın Dizisi” ödülünü alan ve senarist Oh Ji-Young’a “En İyi Senaryo Ödülü“nü kazandıran dizi.

Eğlenceli ve sürükleyici bir K-Drama. Hatta bir çok sahnede kahkahalar attığım doğrudur. So Ji Sub izlemekten keyif aldığım oyunculardan biri. Kendisi bu dizi ile “En İyi Erkek Oyuncu Ödülü”ne sahip. Jung In Sun da rolüne tam uymuş. Bu güzel oyuncu da dizi ile “Mükemmellik Ödülü“ne layık görülmüş. Böylelikle ödülü bol olan dizide So Ji Sub ile Jung In Sun, harika bir ikili olmuşlar.

Kısaca, ajanlar üzerine, komedi türünde bir dizi. Özellikle çocuklarının peşindeki anne ve babaların da nasıl harika birer ajanlar olabileceklerine değiniyor.

Konusu:

Ajan Kim Bon, gizli bir operasyon sırasında nişanlısı, suikastçı tarafından öldürülünce ihanet ve cinayet ile suçlanır. Gizlenmek zorunda kalan ajanımız nişanlısını öldürenlerin pesine düşer. Yan dairesinde oturan kadın Go Ae Rin’in kocası önemli bir devlet adamı ile ayni gün ölür. 6 yaşında ikiz çocukları olan ve annelik için kariyerini bırakan Go Ae Rin çalışmak zorunda kalır.

Yorumu:

Haksız yere suçlandığı için üç yıldır gizlenen bir ajanı canlandırıyor So Ji Sub. Çocuk bakıcısı sahneleri muhteşem. Bu arada ikizlerin de haklarını yememek gerek.

Gizli ajanlar, kovalamaca, çocukları sayesinde ajanlardan geri kalmayan ebeveynler. Sevimli ve zeki bir anne. Yakışıklı ve karizmatik bir gizli ajan. Üstelik kahkaha ve heyecan bir arada. Daha ne olsun.

Sonuç olarak sizlerde bu diziye yer açın!

Ayrıca virüs ile ilgili bir bilgiyi paylaşmadan geçmek istemiyorum. Dizide Corona virüsünün adı geçiyor. İnsanlarda ve hayvanlarda hastalığa yol açan virüslerin genel adı Corona’dır. Pandemiye sebep olan virüsün adı ise Covid 19’dur.

My Secret Terrius Hakkında Bilgiler:

Yönetmen: Park Sang-Hun
Senarist: Oh Ji-Young
Yapımcı:
Yapım Şirketi: MBC C&I, Mong-jak-so Co
Yayıncı: MBC
imdb: 8.4
Bölüm Sayısı: 32
Bölüm Süresi: 35 Dakika
Yapım Yılı: 2018
Yayın Tarihi: 27 Eylül 2018 – 15 Kasım 2018
Yayın Günleri ve Saati: Çarşamba & Perşembe – 22:00 (günde iki bölüm)
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 


Merhaba, bizi Instagramda takip etmeyi unutmayın: @koredizi_askina