where-stars-land-dizi-posteri

 Where Stars Land Konusu ve Yorumu

Where Stars Land | Yeowoo Gaksibyeol |  Incheon Airport People | Fox Bride Star | 여우각시별
Tür: Dram, Romantik
Oyuncular: Lee Je-Hoon, Chae Soo-Bin, Lee Dong-Gun, Kim Ji-Soo

Hakkında hiçbir şey bilmeden başladığım dizi. Biraz isminden biraz da ilk bölümündeki sahnelerden daha çok fantastik türünde olduğunu düşünmüştüm.  Ancak yanılmışım. Kendi dünyasında sessiz, sakin bir hayat yaşamaya çalışan genç adam ile yaptıklarıyla tüm dikkatleri üzerine çeken genç kadının hikayesi. Where Stars Land romantik dram türünde bir dizi.

Uçakların dünyasına hayran olan ancak pilot olma şansını kaybeden gencin “yıldızların iniş yaptığı yer” olarak tasvir edebileceğimiz havalimanında çalışması.  Böylece dizinin isminin sırrını da ele veriyor. Ayrıca bu dizinin bir diğer konusu da bence fiziksel engeller ile ruhsal engellerin birbirinden farksız olduğu.

İlk kez “I am Not A Robot” dizisinde izlediğim Chae Soo Bin bu dizide de çok başarılı. Başına durmadan işler açan bu azimli havalimanı çalışanı genç kadını seveceksiniz. Lise öğrencisiyken geçirdiği kaza sonucu sağ kolu ve bacağını artık kullanamayan Lee Soo Yeon’u canlandıran Lee Je Hoon. Bu oyuncuyu ise ilk kez izledim. Fakat mermer donukluğu dediğim, kişinin hislerini okuyamadığınız ifadeye bürünebilen aktörlerden.

Incheon Havalimanında yer hizmetleri biriminde görev yapan çalışanların yolcularla yaşanan sorunları çözmeleri. Bunun yanı sıra, kendi dünyalarındaki sorunlarını da çözmeleri ele alınıyor. Yalnızca birkaç kişinin bildiği sırrını korumak isteyen Lee Soo Yeon’un geçmişinden gelen bir adam ve kadınla değişen dünyasının hikayesini sıkılmadan izleyebilirsiniz. Dizide tüm yakışıklılığıyla Rowoon’da önemli bir rol alıyor. Bu dizide yardımcı rolde olan şarkıcı-oyuncu, 2021’in ilk dizilerinden She Would Never Know’un ise başrolünde.

where-stars-land-gif

Konusu :

Havalimanında istediği departmanda çalışmak için uzun süredir çaba sarf Han Yeo Reum. Niyahet en sonunda istediği bölümde çalışmaya başlar. Sakarlığı ve başına açtığı işlerle mimlenmiş olan genç kadın yeni işinde başarılı olmaya kararlıdır. İş arkadaşı Lee Soo Yeon ise yalnızca şefinin bildiği sırrını saklamak için üzerine çevrilmiş tüm gözlerden uzak normal bir şekilde yaşamaya çalışmaktadır.  Genç kadın birkaç yıl önce hayatını kurtaran esrarengiz adamın yeni iş arkadaşı olduğunu fark eder. Genç adamın sakin hayatı hem bu yeni gelen kadın hem de transfer oldukları kısımdaki yeni şef ile altüst olmak üzeredir.

Yorumu:

Havalimanında yaşanan olaylar ve zamanla kurulan bağlarla ortaya çıkan aşk hikayelerini seviyorsanız. Lakin dizi sizin için uygun.

Havalimanı güvenlik birimi, Soo Yeon’un gizemli geçmişi . Ona yardım elini uzatan insanlar. Daha önce yollarının kesiştiğinden habersiz bir kadına duyulan aşkın hikayesi.

Yazan : Frenchy Mi Na

Where Stars Land Hakkında Bilgiler:

Yönetmen: Shin Woo-Cheol
Senarist: Kang Eun-Kyung
Yapımcı: –
Yapım Şirketi: Samhwa Networks, Kim Jong-Hak Production
Yayıncı: SBS
imdb: 8.2
Bölüm Sayısı: 32
Bölüm Süresi: 35 Dakika
Yapım Yılı: 2018
Yayın Tarihi: 1 Ekim 2018 – 26 Kasım 2018
Yayın Günleri ve Saati: Pazartesi & Salı – 22:00 (günde iki bölüm)
Dili: Korece
Ülke: Güney Korewhere-stars-land-oyuncuları


Merhaba, bizi Instagramda takip etmeyi unutmayın: @koredizi_askina