angels last mission love dizi posteri

Angel’s Last Mission: Love Konusu ve Yorumu

Angel’s Last Mission: Love | 단, 하나의 사랑
Tür: Romantik, Komedi
Oyuncular: Shin Hye Sun, L, Lee Dong Gun, Kim Bo Mi

İzlemeye başladığımda ilk önce biraz devam edip etmeme konusunda tereddüt ettim. Açıkçası birinci bölümde sizi saran dizilerden değil. Oysa iyi ki bırakmamışım. Hatta bölümler ilerledikçe tempo daha iyi hale geliyor.

Bu dizi Shin Hye-Sun’un izlediğim ilk dizisi. Sizi gerçekten görmeyen bir kadının dünyasına çekebiliyor. Melek rolünü üstlenen ve Güney Kore’nin tanınan şarkıcılarından olan L, gerçek adıyla Kim Myung So, rol aldığı bir çok dizi ile oyunculuk başarısını kanıtlamış. Shin Hye Sun‘un bu diziden sonra rol aldığı bir diğer dizisi Still 17 ´i izledim. Özellikle konusu ile hafızalarınızda kalacak bir dizi olduğunu belirtmeliyim. Dizinin ismine tıklayarak sayfasına ulaşabilirsiniz.

Konusu:

Başarılı bir balerin olan Yeon-Seo’nun geçirdiği kaza sonucu dans hayatı sona erer. Kör olan kadının 100 gün içerisinde yeniden aşkı bulması için melek Dan görevlendirilmiştir. Genç kadın çok sevdiği danstan uzak kaldığı için, yaşam sevincini kaybetmiştir ve dolayısıyla melek Dan’ın işi hiç de kolay olmayacaktır. Ancak bu görevi mutlaka yerine getirmesi gerekmektedir. Şayet başarısız olursa sonsuza kadar yok olacaktır.

Yorumu:

Bu diziyi özellikle, fantastik ve romantik komedi sevenlere tavsiye edebilirim. Açıkçası uzun süre hafızanıza kazınacak bir dizi diyemem ama oyunculuklar ve konusu ile izlenmeyi hak ediyor.

Angel’s Last Mission: Love Hakkında Bilgiler:

Yönetmen: Lee Jung-Sub
Senarist: Choi Yoon-Kyo
Yapım Şirketi: Monster Union
Yayıncı: KBS2
imdb: 7.3
Bölüm Sayısı: 32
Bölüm Süresi: 35 Dakika
Yapım Yılı: 2018 – 2019
Yayın Tarihi: 22 Mayıs 2019 – 11 Temmuz 2019
Yayın Günleri ve Saati: Çarşamba & Perşembe – 22:00 (günde iki bölüm)
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

shin-hye-sun-resmi
L / Kim Myung Soo


Merhaba, bizi Instagramda takip etmeyi unutmayın: @koredizi_askina