her private life dizi posteri

Her Private Life Konusu ve Yorumu

Her Private Life | 그녀의 사생활
Tür: Romantik, Komedi
Oyuncular: Park Min-Young, Kim Jae-Wook, Ahn Bo-Hyun, Kim Bo-Ra

2019 yılının, izlenmesi keyifli romantik komedilerinden biri olan bu dizisi, müze ve sanat üzerine bir ortamda geçiyor. Özetle; bir idolün peşinde en büyük hayranı olarak internette yaşadığı hayat ile bir sanat müzesinin ciddi ortamındaki hayatını dengede tutmaya çalışan bir kadının artık resim çizemeyen New Yorklu ressamla olan ilişkisini konu alıyor.

Dizinin baş rolünde Güney Kore’nin en güzel kadınlarından biri olunca o halde başarısı tahmin edilebiliyor. Park Min Young‘u K-pop starının bir numaralı hayranı olan “fangirl”ü ile sanat müzesinin küratörü rolünde izleyeceksiniz.

Kadın oyuncunun partneri Kim Jae Wook ilk bölümde ilgimi çok çekmemişti. Ancak daha sonra neden bu rolü aldığını fark ettim. Sung Deok Mi’nin kardeş gibi büyüdüğü Nam Eun Gi ve sır gibi saklanan hayran hayatını paylaştığı yakın arkadaşı Lee Seon Joo. Özellikle her ikisi de dizinin keyfini en çok artıran kişiler.

Konusu:

Sung Deok Mi bir müzede küratör olarak çalışmaktadır. Aynı zamanda şarkıcı Cha Shi An’ın bir numaralı hayranıdır. Ayrıca Shi An’ın İzinde ismiyle bir fan sayfasının da yöneticisidir. Kızının bir fangirl olmasından dolayı fangirlleri hiç sevmeyen direktöründen, bu gerçeği saklamaktadır. Havalimanında fangirl, bir müzayede ise küratör olarak denk geldiği kişi. New York’ta yaşayan ünlü ressam Ryan Gold’dur. Ancak bu sefer karşısına yeni direktör olarak çıkar. Böylelikle ikilinin yaşamı daha da zorlaşır.

Yorumu:

Park Min Young romantik komedilere çok yakışan bir kadın oyuncu. Oynadığı diğer diziler de favorilerim arasında. En inanılmazı ve kıskanılası durum da otuzun üzerinde olan yaşına rağmen hala liseli bir genç kız rolüne bürünebilmesi. 2020 yılında oynadığı When The Weather Is Fine’da olduğu gibi, bu dizide de lise çağına dönüşler içeriyor.

Sonuç olarak, bu romantik komediyi mutlaka izleyin.

Her Private Life Hakkında Bilgiler:

Yönetmen: Hong Jong- Chan
Senarist: Kim Sung-Yeon (roman)
Yapımcı:
Yayıncı: tvN
imdb: 8.2
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2019
Yayın Tarihi: 10 Nisan 2019 – 30 Mayıs 2019
Yayın Günleri ve Saati: Çarşamba & Perşembe – 21:30
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 


Merhaba, bizi Instagramda takip etmeyi unutmayın: @koredizi_askina