romance is a bonus book dizi posteri

Romance is a Bonus Book Konusu ve Yorumu

Romance is a Bonus Book | How To Publish Love | 로맨스는 별책부록
Tür: Romantik, Komedi
Oyuncular: Lee Jong Suk, Lee Na Young, Jung Yoo Jin, Wi Ha Joon

2019 yılına ait bu dizi, Lee Jong Suk’un askerlik görevine gitmeden önce oynadığı son dizisi. Yayınevi çalışanları, yazarlar, editörler üzerine. Sürükleyici diyebileceğimiz dizi özellikle kitapların büyülü dünyasına dair güzel bir romantik komedi türünde. Kısaca; evliliği için kariyerinden vazgeçen kadınların boşanmayla birlikte yeniden iş hayatına dönmek için verdikleri mücadelenin yanında yeniden aşkı bulmalarını da anlatıyor.

romance-is-a-bonus-book-gif

Konusu:

Reklam yazarı olarak çok başarılı bir kariyere sahip olan Kang Dan-Yi, evlenince iş hayatını bırakır. Böylelikle yedi yıl çocuk ve ev işleri ile geçer. Ancak sonunda kendini evsiz, issiz ve boşanmış bulur. Çok iyi bir yazar olan ve aynı zamanda bir yayınevinin en genç baş editörlüğünü yapan Cha Eun Ho’nun evinde temizlik işi sayesinde gizlice kalmaya baslar. Evin temizliğini yapan kadının Dan Yi olduğunu bilmeyen Cha Eun Ho, evdeki garip olaylar yüzünden temizlikçisini değiştirmek ister.

Yorumu:

Bugüne kadar Lee Jong Suk’un beğenmediğim bir dizisine rastlamadım. Özellikle romantik komedi sevenlerin beğenerek izleyecekleri bir dizi.

Başka bir deyişle “güzel bir kitap tadında”

Romance is a Bonus Book Hakkında Bilgiler:

Yönetmen: Lee Jung-Hyo

Senarist: Jung Hyun-Jung
Yapımcı:
Yayıncı: tvN, Netflix
imdb: 8.2
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2018 – 2019
Yayın Tarihi: 26 Ocak 2019 – 17 Mart 2019
Yayın Günleri ve Saati: Cumartesi & Pazar – 21:00
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 


Merhaba, bizi Instagramda takip etmeyi unutmayın: @koredizi_askina