the secret life of my secretary dizi posteri

The Secret Life of My Secretary Konusu ve Yorumu

The Secret Life of My Secretary | Love at First Sight | I Loved You From The Beginning | 초면에 사랑합니다
Tür: Romantik, komedi
Oyuncular: Kim Young Kwang, Jin Ki Joo, Kim Jae Kyung, Koo Ja Sung

Patron ve sekreterinin ilişkisini ele alan Güney Kore draması. Biraz gizem, biraz komedi ilave edilmiş bir romantik komedi. Açıkçası başrol oyuncularını çok sempatik, sevimli hatta bazen komik buldum. Veronica Park, annesi ve büyük aşkı dizinin biraz renklenmesine yardımcı olmuş. Romantik komedi ve Kim Young Kwan hayranlarının izleyebileceği bir dizi.

Konusu:

Bir yıllık sözleşmesi dolmak üzere olan Jung Gal Hee’in işini kaybetmemek için çok uğraşır. Ancak buna rağmen sözleşmenin sona ermesi ile birlikte işsiz kalır. Patronu Do Min İk yanında bir yıldan fazla kimseyi çalıştırmamaktadır. Buna sebep ise yıllar önce sekreterinin ihanetidir. Yeni sekreter almadan önce bir saldırıya uğrar. Ne yazık ki çocukluğunda yaşadığı hastalık nedeniyle insanların yüzlerini görememeye başlar. Tüm iş hayatında yüz ifadelerini okuması sebebiyle akıl okuyucu olarak tanınır. Bundan böyle Min İk artık yalnızca kırmızı hırkalı eski sekreterinin yüzünü görebilmektedir.

Yorumu:

Entrikası, gizemleri, aksiyonu hatta komedisi az. Üstelik bana göre düz ve sade bir romantik komedi. Ayrıca senaryo biraz zayıf kalmıştı. Dolayısıyla senaryonun eksikliğini oyuncular tamamlamış. Yani sizi içine çekip art arda bölümler izlettiren bir dizi değil. İşin içine şirkette geçen gizemli olaylar zinciri eklenmiş olsa dahi. Haliyle izleyicide oluşturulmak istenen olay tam oturmamış. Sonuçta bu tarz dizileri sevenler için iyi bir seçenek olabilir.

The Secret Life of My Secretary Hakkında Bilgiler:

Yönetmen: Lee Gwang-Young
Senarist: Kim A-Jung
Yapımcı:
Yayıncı: SBS
imdb: 7.2
Bölüm Sayısı: 32
Bölüm Süresi: 35 Dakika
Yapım Yılı: 2019
Yayın Tarihi: 6 Mayıs 2019 – 25 Haziran 2019
Yayın Günleri ve Saati: Pazartesi & Salı – 22:00 (günde iki bölüm)
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Merhaba, bizi Instagramda takip etmeyi unutmayın: @koredizi_askina