not-yet-thirty-dizi-posteriNot Yet Thirty

Not Yet Thirty | How to Be Thirty | 아직 낫서른
Tür: Dram, Romantik, Komedi
Oyuncular: Jung In-Sun, Kang Min-Hyuk, Hani, Song Jae-Rim

Konusu:

Dizi, “Born in 1985” adlı bir webtoondan uyarlanmış olup otuzlu yaşlardaki üç arkadaşın hayatını anlatıyor.  Seo Ji Won, kariyeri uğruna aşktan vazgeçerek tüm zamanını işine  adamaya karar veren, yeni gelişen web tabanlı bir çizgi film yazarıdır. Azimli olması nedeniyle 25 yaşında iken yayınları olmuştur. Şimdi ise 30 yaşında, çok sayıda sadık okuyucusu ile tanınan bir yazardır. Ama ortaokul günlerinden beri ilk aşkı Lee Seung Yoo karşısına çıkıp  onun dünyasını alt üst eder.

Ancak Seo Ji Won’un web tabanlı dizisini beyaz perdeye uyarlamakla görevlendirilen film yönetmeni Cha Do Hoon, ona güvenip yakın bir arkadaşlık kurmaya istekli göründüğünde işler daha da karmaşık bir hal alır.

Aynı zamanda radyo spikerliği yapan arkadaşları Lee Ran Joo ve kafe işleten Hong Ah Young da zor günler yaşamaktadır. Hong Ah Young’ın geçmişte ona zarar veren eski erkek arkadaşı bir kez daha karşısına çıkar. Bu arada Lee Ran Joo ile bir gecelik ilişki yaşayan ve şimdi ona karşı hisleri olan Hyeong Joon Young, Hong Ah Young’ın kafesinde yarı zamanlı olarak çalışmaktadır.

Not Yet Thirty Hakkında Bilgiler:

Yönetmen: Oh Ki-Hwan
Senarist: Hye-Won (webtoon), Jung Yi-Jin
Yapım Şirketi: Kakao M, Merry Christmas
Yayıncı: Kakao TV
imdb: –
Bölüm Sayısı: 15
Bölüm Süresi: 20 Dakika
Yapım Yılı: 2020 – 2021
Yayın Tarihi: 23 Şubat 2021 – 13 Nisan 2021
Yayın Günleri ve Saati: Salı & Cuma – 17:00
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 

 


Merhaba, bizi Instagramda takip etmeyi unutmayın: @koredizi_askina