Dear M Konusu ve Oyuncuları

Dear M | Dear M. Love Playlist 2021 | 디어엠
Tür: Romantik, Okul, Gençlik
Oyuncular: Park Hye-Soo, Jaehyun, Roh Jeong-Eui, Bae Hyun-Sung, Lee Jin-Hyuk, Hwang Bo Reum Byeol

Dear M Konusu:

Seoyeon Üniversitesi’nde  her zaman  huzurlu bir kampüs hayatı vardır. Ancak okulun çevrimiçi topluluğunda isimsiz bir gönderi ortaya çıktığında tüm kampüs alt üst olur. Sadece “M” olarak bilinen ve gizemli bir kişi tarafından yazılan gönderideki kişiyi tüm okul merak eder.  Öğrenciler gizemli “M”nin kimliğini ortaya çıkarmaya karar verirler.  Böylece üniversite kampüsünün dört bir yanında gerçeği ortaya çıkarmak için yola çıkarlar.

Karakterleri:

Ma Joo-A (Park Hye-Soo),  Seoyeon Üniversitesi’nde işletme bölümü 2. sınıf öğrencisidir. Neşeli, sıcakkanlı olan genç kızın hiç erkek arkadaşı olmamıştır. Romantik ilişki ve hayallerin peşinden gitmemektedir.

Cha Min-Ho (Jaehyun) dizide Seoyeon Üniversitesi’nde bilgisayar mühendisliği bölümü 2. sınıf öğrencisidir.  Yeni fikirleri uygulama geliştirme konusunda oldukça yetenekli olup 12 yıldır, Ma Joo-A ile arkadaştır.

Seo Ji-Min (Roh Jeong-Eui) dizide Seoyeon Üniversitesi’nde ekonomi bölümü 2. sınıf öğrencisidir. Üniversitenin amigo takımının bir üyesidir.

Park Ha-Neul  (Bae Hyun-Sung) dizide Seoyeon Üniversitesi’nde bilgisayar mühendisliği bölümü öğrencisidir. Üniversitenin fahri elçisi ve Seo Ji-Min’in erkek arkadaşıdır. Hayali bir oyun geliştiricisi olmaktır. Ve onu gerçekleştirmeye karar verir.

Gil Mok-Jin  (Lee Jin-Hyuk),  Seoyeon Üniversitesi’nde psikoloji bölümü öğrencisidir. Park Ha-Neul’un  oda arkadaşıdır.

Hwang Bo-Young (Woo Da-Vi),  Seoyeon Üniversitesi’nde işletme bölümü 1. sınıf öğrencisidir.

Moon Joon Young (Lee Jung-Sic), Seoyeon Üniversitesi’nde sıcak kalbi ve tatlı çekiciliği olan bir öğrencidir.

Choi Ro-Sa Young (Hwang Bo Reum Byeol), Seoyeon Üniversitesi’nde amigo takımının kaptan yardımcısı olan bir öğrencidir. Seo Ji-Min ile aynı liseden mezundur.

Dear M Hakkında Bilgiler :

Yönetmen: Park Jin Woo, Seo Joo Wan
Senarist: Lee Seul
Yapımcı: KBS2
imdb: 7.2
Bölüm Sayısı: 12
Yapım Yılı: 2021
Yayın Tarihi: 29 Haziran 2022 – 6 Temmuz 2022
Yayın Günleri ve Saati: Cuma 23:10
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 

 

 

 

 


Merhaba, bizi Instagramda takip etmeyi unutmayın: @koredizi_askina