From Now Showtime  Konusu ve Oyuncuları

From Now Showtime! |Showtime Begins! |  지금부터 쇼타임!
Tür: Komedi, Romantik, Doğaüstü
Oyuncular: Park Hae Jin, Jin Ki Joo

Konusu:

Popüler sihirbazlardan biri olan Cha Cha-Woong, fantastik sihir becerileri ile sahnede ve televizyonda canlı performanslar sergilemektedir. İnsanlar tarafından havalı ve karizmatik olarak görünür. Ama kindar sözleri ve keskin diliyle de meşhurdur.  Ayrıca hayaletleri görür ve onlarla iletişim kurar. Hayaletlerden korkmayarak  onlara ne yapmaları gerektiğini söyleyerek hayaletleri kullanır. Bu ünlü sihirbaz gün gelir işini severek yapan kadın polis memuru Go Seul Hae ile tanışır. Ve ikili hayaletlerin yardımıyla birlikte vakaları çözmeye çalışır. Bu vesile aralarında romantik bir ilişki gelişir.

Karakterler:

Cha Cha Woong (Park Hae Jin), hayaletleri idare eden ve yöneten bir sihirbazdır. Ürkütücü sözleri ve karizmatik görünümüyle adından söz ettirerek, zamanla yükselen bir yıldız olur.

Go Seul Hae (Jin Ki Joo), işine karşı oldukça tutkulu olan polis memurudur. Cezai işler bölümüne girmek için her işi hevesle yapar. Cha Cha Woon ile olayları açıklığa kavuşturabilmek için işbirliği yaparlar. Ancak zaman ilerledikçe ikilinin ilişkisi romantik bir hal almaya başlar.

From Now Showtime  Hakkında Bilgiler :

Yönetmen: Lee Hyung Min
Senarist: Ha Yoon Ah
Yapımcı: MBC,ViuTv
imdb: 7.4
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2022
Yayın Tarihi:  23 Nisan 2022 -12 Haziran 2022
Yayın Günleri ve Saati: Cuma, Cumartesi-16:00
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

.

 


Merhaba, bizi Instagramda takip etmeyi unutmayın: @koredizi_askina