Green Mothers’ Club Konusu ve Oyuncuları

Green Mothers’ Club | 그린 마더스 클럽
Tür: Arkadaşlık, Dram
Oyuncular: Lee Yo Won, Chu Ja Hyun, Kim Kyu Ri, Jang Hye Jin, Joo Min Kyung

Konusu:

İlkokuldan beri tanışan, her biri üstesinden gelemeyecekleri bir komplekse sahip 5 annenin arkadaşlığı ve geçmişten kalmış güçlü bağlarını konu alıyor. Yerel ilkokulundaki velilerin bir mahalle derneği etrafında dönen tehlikeli ilişkilerin yanı sıra kendilerini sadece anne olarak görmeye başlayan dernekteki kadınlar, daha önce saklı kalmış sırları ortaya çıkaracak ve yetişkinlikte arkadaşlığın anlamını öğrenecekler.

Karakterler:

Eun Pyo (Lee Yo Won), kaliteli eğitime önem veren bir annedir. Fransa’da estetik alanında uzmanlaşmak için eğitim almıştır.

Choon Hee (Chu Ja Hyun), ebeveyn derneğinin trend belirleyicisidir. Güzel görünümü ile içeriden öğrenilen bilgileri elde etme yeteneğine sahiptir.

Jin Ha (Kim Kyu Ri), Eun Pyo’nun arkadaşı ve rakibidir. Diğer annelerin arasında “tanrıça” olarak anılır. Zarafeti doğuştan gelmektedir.  Yakışıklı ve yabancı bir kocası, dahi bir çocuğu vardır. Her şeye  sahip gibi görünmesine rağmen gerçek  kimliği farklıdır.

Young Mi (Jang Hye Jin), Choon Hee’nin düşmanıdır. Züppe havası olan ve diğer annelerden farklı olmasıyla övünen bir kadındır. Dış görünüşüne önem verir. Kendini herkesten üstün gören aşağılık kompleksli bir kişiliktir.

Yoon Joo (Joo Min Kyung), Eun Pyo’nun küçük kuzenidir. Güler yüzü ve neşelidir. Çocukların eğitimine oldukça önem verir. Choon Hee’ye yakınlaşarak içeriden öğrenilen bilgileri elde etmeye çalışır. Villada yaşar.

Green Mothers’ Club Hakkında Bilgiler :

Yönetmen: Ra Ha Na
Senarist: Shin Yi Won
Yapımcı: JTBC
imdb: 7
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2022
Yayın Tarihi: 6 Nisan 2022 – 26 Mayıs 2022
Yayın Günleri ve Saati: Çarşamba, Perşembe 22:30
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 


Merhaba, bizi Instagramda takip etmeyi unutmayın: @koredizi_askina