Little Women Konusu ve Oyuncuları

Little Women (2022) | Little Ladies | 작은 아씨들
Tür: Dram
Oyuncular: Kim Go Eun, Nam Ji Hyun, Park Ji Hoo, Kang Hoon

Konusu:

Yoksul ancak birbirleriyle çok iyi ilişkileri ve dostlukları olan üç kız kardeş, yanlışlıkla bir olaya karışarak Kore’nin en zengin ve en köklü aileleriyle karşı karşıya gelirler.

İş yerinde dışlanan Oh In Joo yalnızca kendisi gibi dışlanan Jin Hwa Young ile dostluk kurmuştur. İş dışında birlikte yemek yediği arkadaşının görünenin dışında bir hayatı olduğunu keşfeder. Bir gün Hwa Young’un evine gittiğinde kadını ölü bulur. İntihar olarak görünen olayın ardında ise bambaşka gerçekler vardır.

Karakterler:

Oh In Joo (Kim Go-Eun), yoksul bir ailenin en büyük kızıdır. Hayali diğer insanlar gibi yaşamak olan bu genç kız ailesini para ile korumak istemektedir. Ancak beklenmedik bir olay karşısında hayatı tamamen sarsılır.

Oh In Kyung  (Nam Ji Hyun), ailenin ortanca kızıdır. Haber muharibidir. Hep doğruyu hedefler. Paraya boyun eğmez. İlk muhabirlik günlerinde yakaladığı gizemli bir vaka ile gerçeği araştırmaya başlar.

Oh In Hye  (Park Ji Hoo), ailenin en küçük kızıdır. Ailesinin maddi durumu sebebiyle hiçbir zaman düzgün sanat malzemeleri kullanmamış olmasına rağmen doğuştan gelen yeteneğiyle bir sanat lisesine girmeye hak kazanır.

Little Women Hakkında Bilgiler :

Yönetmen: Kim Hee Won
Senarist: Jung Seo Kyung
Yapımcı: tvN
imdb: 7.8
Bölüm Sayısı: 12
Yapım Yılı: 2022
Yayın Tarihi: 3 Eylül 2022
Yayın Günleri ve Saati: Cumartesi&Pazar, 21:10
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 


Merhaba, bizi Instagramda takip etmeyi unutmayın: @koredizi_askina