Love in Contract Konusu ve Oyuncuları

Love in Contract | MonWedFriTuesThursSat | 월수금화목토
Tür: Dram
Oyuncular: Park Min Young, Go Kyung Po, Kim Jae Young

Love in Contract Konusu:

Love in Contract, mezunlar buluşması ve okul toplantıları gibi etkinliklere katılabilmeleri için “eş gibi” rol yapan birine ihtiyacı olan bekar erkeklere eş sağlayan “bekar yaşam yardımcısı” Choi Sang Eun hakkındadır. Ancak Choi Sang Eun’un işleri, Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri için uzun vadeli özel bir sözleşme imzalayan Jung Ji Ho ve Salı, Perşembe ve Cumartesi günleri için yeni bir sözleşme imzalayan Kang Hae Jin’in günlerinin karışmasıyla tepe taklak olur.

Karakterleri:  

Choi Sang Eun (Park Min Young), pazartesiden cumartesiye kadar bekar erkeklere hizmet vermek için çalışan bir kadındır. Haftanın altı gününü yoğun olarak geçirir ancak pazar gününü kendine ayırır.

Jung Ji Ho (Go Kyung Po), Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günlerinde Choi Sang Eun’un müşterisidir. Çok fazla konuşmayan ve sosyal becerileri zayıf biridir.

Kang Hae Jin (Kim Jae Young), Choi Sang Eun’un salı, perşembe ve cumartesi günleri birlikte çalıştığı kişidir. Ülkenin en sevilen oyuncularından biridir. Aslında zengin bir ailenin oğludur. Ancak bu gerçeği saklamaktadır.

Love in Contract Hakkında Bilgiler :

Yönetmen: Nam Sung Woo
Senarist: Ha Gu Dam
Yapımcı: tvN
imdb: 6.9
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2022
Yayın Tarihi: 21 Eylül 2022 – 10 Kasım 2022
Yayın Günleri ve Saati: Çarşamba, Perşembe, 22:30
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 


Merhaba, bizi Instagramda takip etmeyi unutmayın: @koredizi_askina