My Liberation Notes Konusu ve Oyuncuları

My Liberation Notes| My Liberation Diary | 나의 해방일지
Tür: Romantik, Yaşam, Dram, Aile
Oyuncular: Kim Ji Won, Lee Min Ki, Lee El, Lee Ki Woo, Son Seok Gu

Konusu:

Sinir bozucu ve boğucu hayatlarından kaçmak isteyen üç kardeşin kasabalarına gelen gizemli bir yabancı ile yaşayacakları enteresan olayları konu alıyor.

Karakterler:

Yum Min Jung  (Kim Ji Won), ailenin en küçük çocuğudur. İçe dönük karakteri kendisini her daim yalnız hissetmesine sebep verir.  Gün gelir kendini kasvetli, monoton hayatından “kurtarmak” için bir değişiklik yapmaya karar verir.

Yum Chang Hee (Lee Min Ki), Yum Min Jung’un ağabeyidir. Ailenin ortanca çocuğudur. Olgunlaşmamış biri olmasına rağmen konuşmaları hep mantıklıdır. Heyecanlı bir dünya yaşamak ister ama yaşamı hayalleri ve arzularına göre şekillenmez.

Yum Ki Jung  (Lee El), ailenin en büyük çocuğudur. Ateş saçan bir kişiliktir. Sadece maaşını aldığı gün iyi huyludur. Gençlik günlerini iş için Seul’e gidip gelmekle harcadığını düşünmektedir. Hayatı şikayetlerle doludur. Ama bir kere olsun sevilmek istemektedir.

Bay Gu (Son Seok Gu), aniden kasabaya gelen büyüleyici ve gizemli bir yabancıdır. Her daim sarhoş gezer. Kasabaya gelindiğinden beri insanların gözü üzerindedir.  Yeom Mi-Jung ile yakınlaşır.

My Liberation Notes Hakkında Bilgiler :

Yönetmen: Kim Seok Yoon
Senarist: Park Hae Young
Yayıncı: JTBC
imdb: 8.3
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2021-2022
Yayın Tarihi: 9 Nis 2022 – 29 Mayıs 2022
Yayın Günleri ve Saati: Cumartesi, Pazar
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 


Merhaba, bizi Instagramda takip etmeyi unutmayın: @koredizi_askina