Red Balloon Konusu ve Oyuncuları

Red Balloon | 빨간풍선
Tür: Komedi, Hayat, Dram
Oyuncular: Seo Ji Hye, Lee Sang Woo, Lee Sung Jae, Hong Soo Hyun

Konusu :

Arzularının peşinden giden ve kalp yaralarını sarmaya çalışan Jo Eun Gang, Ji Nam Cheol, Han Ba Da ve Go Cha Won’un serüvenini ele almaktadır.

Red Balloon Karakterleri:

Jo Eun Gang (Seo Ji Hye), öğretmen olmak ister ama öğretmenlik sınavını geçemez. Şu an da  özel okulda öğretmenlik yapmaktadır.  Sıcak ve sakin görünümlüdür. Ancak kalbinde sakladığı bir şeyler vardır.

Ji Nam Cheol (Lee Sung Jae), fakir bir ailenin çocuğudur ama zengin bir ailenin kızı ile evlidir.  Güçsüz bir kişidir. Kayınpederinin sahibi olduğu bir işletmeyi yönetmektedir.

Han Ba Da (Hong Soo Hyun), evli  ve takı tasarımcısı olarak çalışmaktadır. Düğününden hemen önce ailesi iflas eder. Tam evlenmekten vazgeçmek üzere iken nişanlısının iknaları üzerine evlenmeyi kabul eder. Ama kayınvalidesi yüzünden zor bir hayat yaşamak zorunda kalır.

Go Cha Won (Lee Sang Woo), dermatologtur. Ailesinin istediği şekilde doktor olur. Han Ba ​​Da ile evlenir. Annesi yüzünden karısının zor günler geçirdiğini bilmesine rağmen ne yapacağını bilememektedir. Aynı zamanda Ji Nam Chul’un kayınbiraderidir.

Red Balloon Hakkında Bilgiler :

Yönetmen: Jin Hyung Wook
Senarist: Moon Young Nam
Yapımcı: TV Chosun
imdb: 8.1
Bölüm Sayısı: 20
Yapım Yılı: 2022
Yayın Tarihi: 17 Aralık 2022 – 19 Şubat 2023
Yayın Günleri ve Saati: Cumartesi, Pazar
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 


Merhaba, bizi Instagramda takip etmeyi unutmayın: @koredizi_askina