Somebody Konusu ve Oyuncuları

Somebody | Bloody Finger | Finger || 블러디
Tür: Gerilim, Suç, Dram
Oyuncular: Kim Young Kwang, Kang Hae Rim, Kim Seo Yoon

Somebody Konusu:

Somebody, insanların dünyanın her yerinden herhangi biriyle konuşmasına imkan sağlayan, global popülerliğe sahip  olan bir sosyal medya uygulamasıdır. Ancak bir gün uygulama gizemli bir cinayet davasına dahil olur.

Karakterler:

Sung Yun Oh (Kim Young Kwang), tasarımcıdır. Dissosiyatif kimlik bozukluğuna sahip sosyopat olan bir iç mimardır. Kendi bağlantıları ile iş bulur. İnsanlarla sadece e-posta yoluyla iletişim kurar. Bebekken denizaşırı bir aile tarafından evlat edinilmiştir. Ebeveynleri bir kazada kaybettikten sonra tüm varlıklarını devralır.  Kore’ye geri döner. Ancak zamanla doğumunun ve çocukluğunun arkasında yatan gerçekler yavaş yavaş ortaya çıkar.

So (Kang Hae Rim), Somebody uygulamasının geliştiricisidir.  Onun için diğer insanlarla iletişim kurmak oldukça zordur. Fakat yeteneği sayesinde yapay zeka sohbet programı ve sosyal bağlantı uygulaması ‘Somebody’i geliştirmiştir.

Ki Eun (Kim Seo Yoon), uygulamanın karıştığı gizemli davadan sorumlu  polis memurudur. Somebody uygulamasının geliştiricisi So’un 10 yıldır en yakın arkadaşıdır.

Somebody Hakkında Bilgiler :

Yönetmen: Jung Ji Woo
Senarist: Han Ji Wan
Yapımcı: Netflix
imdb: 6
Bölüm Sayısı:
Yapım Yılı: 2022
Yayın Tarihi:
Yayın Günleri ve Saati:
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 


Merhaba, bizi Instagramda takip etmeyi unutmayın: @koredizi_askina