Crash Course in Romance Konusu ve Oyuncuları

Crash Course in Romance | Ilta Scandal | One Shot Scandal | 일타스캔들
Tür: Romantik, Komedi
Oyuncular: Jeon Do Yeon, Jung Kyung Ho, Roh Yeon Seo, Shin Jae Ha
KONUSU : Popüler bir matemetik öğretmeni ile garnitür dükkanı işleten eski atlet arasında geçen romantik ilişkiyi ele almaktadır.

Crash Course in Romance Konusu:

Eski atlet ama şimdilerde garnitür dükkanı sahibi olan Nam Haeng-Sun  ile popüler bir matematik  öğretmeni olan Choi Chi-Yeol arasında geçen romantik ilişkiyi ele almaktadır.

Karakterleri:

Nam Haeng Seon (Jeon Do Yeon), şimdilerde bir garnitür dükkanı işleten eski atlettir. Limitsiz dayanıklılığa sahip süper pozitif bir karakterdir.  Beklenmedik bir kararla üniversiteye giriş sınavına hazırlanan öğrenciler için olan özel eğitim alanına girer.  Bu özel eğitim alanında popüler bir eğitmen olan Choi Chi Yeol ile romantik bir  ilişkiye başlar.

Choi Chi Yeol (Jung Kyung Ho), veIlta Eğitmeni yani en popüler eğitmendir.  Meslek olarak oldukça başarılıdır. Bir eğitmen olarak öğrencileriyle  hiç çekinmeden konuşmaktadır. Popüler bir eğitmen olarak yatırımları ve namına güvenerek etrafındaki pek çok insana karşı umursamaz ve kayıtsız biri haline gelir. Ancak  bir gün pozitif bir karaktere sahip Nam Haeng Seon ile tanışır. Aralarında romantik bir ilişki gelişir.

Crash Course in Romance Hakkında Bilgiler :

Yönetmen: Yoo Je Won
Senarist: Yang Hee Seung
Yapımcı: tvN
Yayıncı:
imdb: –
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2023
Yayın Tarihi: 14 Ocak 2023 – 5 Mart 2023
Yayın Günleri ve Saati: Cumartesi & Pazar, 21:10
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Merhaba, bizi Instagramda takip etmeyi unutmayın: @koredizi_askina