Payback Konusu ve Oyuncuları

Payback | Law Money | 법쩐
Tür: Gerilim, Gizem, İş, Dram
Oyuncular:  Lee Sun Gyun, Moon Chae Won, Kang Yoo Seok, Park Hoon, Kim Hong Pa

Payback Konusu:

Bir kartele karşı savaşmak ve intikam almak için her şeyini riske atan insanların kendi yöntemleriyle mücadele vermelerini ele almaktadır.

Karakterleri:

Eun Yong (Lee Sun Kyun), zeki bir para tüccarıdır.  Meçhul bir hedge fon yöneticisi olarak yüksek karlar elde ederek , yabancı bir ülkede çalışarak çok para kazanır. Başına yurtdışında  beklenmedik bir olay gelir ve  10 yıl sonra memleketine geri döner.

Ordu Binbaşı Park Joon Kyung (Moon Chae Won), baro sınavını geçen ve eğitim enstitüsünden en yüksek puanlarla mezun olan seçkin bir adli subaydır. Ahlaki açıdan dürüst ve adil  bir savcıdır. Ancak diğer canavarlar ile mücadele etmek için o da bir canavar olmaya karar verir.

Jang Tae Choon (Kang Yoo Seok), genç bir savcıdır.  Eun Yong’un yeğenidir. Başarıya susamış ve tutkuludur. Genç yaşına göre alışılmadık bir savcıdır. Amcası ile birlikte  para karteline karşı  korkusuzca  mücadelede verir.

Myung In Joo (Kim Hong Pa), kurumsal tahvil piyasasında önemli bir oyuncudur. Açgözlülük para kartelini kuran kayıt dışı ekonominin “vaftiz babası” olan başkandır.

Hwang Gi Seok (Park Hoon), savcıdır En üst otorite haline gelmesiyle sonuçlanırsa düşmanlarıyla gizli anlaşma yapmaktan çekinmeyen bir kişidir.

Hong Han Na (Kim Hye Hwa),  bir özel sermaye fonunun CEO’sudur.  Eun Yong’un  iş ortağıdır. Aynı zamanda eski bir lobicidir.

Nam Sang Il (Choi Duk Moon), savcılık ofisinde deneyimli bir görevlidir.

Yoon Hye Rin (Kim Mi Sook), Park Joon Kyung’un annesidir.

Eun Ji Hee (Seo Jung Yeon), Jang Tae Choon’un annesidir.

Oh Chang Hyun(Lee Ki Young), kötü kartel ile işbirliği yapmaya başlayan Seul Bölge Savcılığının eski başsavcısı olan başkandır.

Payback Hakkında Bilgiler :

Yönetmen: Lee Won Tae
Senarist: Kim Won Seok
Yapımcı: SBS
Yayıncı:
imdb: –
Bölüm Sayısı: 12
Yapım Yılı: 2022
Yayın Tarihi: 6 Ocak 2023 – 11 Şubat 2023
Yayın Günleri ve Saati: Cuma, Cumartesi 22:00
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 


Merhaba, bizi Instagramda takip etmeyi unutmayın: @koredizi_askina