Dreaming of a Freaking Fairytale Konusu ve Oyuncuları

Dreaming of a Freaking Fairytale | I Openly Dream of Cinderella | 나는 대놓고
Tür: Romantik, Komedi
Oyuncular: Lee Jun Young, Pyo Ye Jin

Dreaming of a Freaking Fairytale Konusu:

Babasının ölmeden önceki son arzusunu yerine getirmek isteyen Shin Jae Rim ile Cheongdam Heaven’ın insanlara güvenmeyen aşka inanmayan yakışıklı CEO’su Moon Cha Min arasındaki romantik hikayeyi ele almaktadır.

Oyuncuları: 

Moon Cha Min'(Lee Jun Young), Cheongdam Heaven’ın insanlara güvenmeyen aşka inanmayan CEO’sudur. Yakışıklı görünümlü ve modaya uygun bir tarzı vardır. Bu sayede yakışıklı bir prense benzetilir. Babasının sözlerinden etkilenen genç adam kadınlardan uzak durur. Evlilik ve flörtle ilgilenmez. Nedeni bilinmez ama her zaman sapı süslü bir şekilde dekore edilmiş bir şemsiye taşımaktadır.

Shin Jae Rim (Pyo Ye Jin), üvey annesi ve üvey kız kardeşiyle birlikte yaşamaktadır. Onun için hayat tıpkı Cinderella’nın hikayesinde olduğu gibidir. Yakışıklı erkeklerden hoşlanır. Ancak babasının ölmeden önceki son arzusu “Zengin bir adamla evlenerek iyi yaşa” dileğidir. Geç kadın babasının dileğini yerine getirmek için zengin insanlarla dolu bir sosyal kulüp olan Cheongdam Heaven’a iş başvurusunda bulunur.

Dreaming of a Freaking Fairytale Hakkında Bilgiler :

Yönetmen: Kim Min Kyung
Senarist: Yoo Ja
Yapımcı: TVING
imdb: –
Bölüm Sayısı: 10
Yapım Yılı: 2024
Yayın Tarihi: 31 Mayıs 2024 – 28 Haziran 2024
Yayın Günleri ve Saati: Cuma
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 


Merhaba, bizi Instagramda takip etmeyi unutmayın: @koredizi_askina