My Sweet Mobster Konusu ve Oyuncuları

My Sweet Mobster | The Woman Who Plays (2024) | 놀아주는 여자
Tür: Romantik, Komedi
Oyuncular: Uhm Tae Goo, Han Sun Hwa

KONUSU :  Eski bir çete lideri ile çocuklar için YouTube’da içerik üreten bir kişi arasında gelişen romantizmi ele almaktadır.

My Sweet Mobster Konusu:

Eski bir çete lideri olup geçmişteki hayatına perde çeken ÇEO  Seo Ji Hwan  ile pek popüler olmasa da çocuklara yönelik bir kanala sahip olan ve YouTube’da içerik üreten Go Eun Ha’nın romantik hikayesini konu almatadır.

 Oyuncuları:

Seo Ji-Hwan (Uhm Tae Goo), eski bir gangsterdir. Geçmişteki karanlık hayatını bırakarak bir şirketin CEO’su olarak yaşamaya başlar. Ayrıca çeteleri dağıtarak hapishaneden çıkan çete üyelerinin hayatlarını iyileştirmek için elinden geleni yapar.

Go Eun-Ha (Han Sun Hwa), YouTube’da içerik üreten bir kişidir. Pek popüler olmasa da çocuklara yönelik bir kanala sahiptir. Mahallesinde kendisiyle oynayan bir çocuğun çocukluk anısı için izleyicilerine sevgi ve mutluluk aktarmayı hedeflemektedir. Bir gün yarı zamanlı olarak temizlik işi yaparken bir şekilde yanlışlıkla Seo Ji-Hwan’a zarar verir. Ne yapacağını bilemez. Ancak Seo Ji-Hwan onu tanıyor gibi görünür.

 

My Sweet Mobster Hakkında Bilgiler :

Yönetmen: Kim Young Hwan
Senarist: Na Kyung
Yapımcı: jTBC
imdb: –
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2024
Yayın Tarihi: 12 Haziran 2024 – 1 Ağustos 2024
Yayın Günleri ve Saati: Çarşamba, Perşembe
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 


Merhaba, bizi Instagramda takip etmeyi unutmayın: @koredizi_askina