The Midnight Romance in Hagwon Konusu ve Oyuncuları

The Midnight Romance in Hagwon | Graduation | 졸업
Tür: Romantik, Komedi, Yaşam, Melodram
Oyuncular:  Wi Ha Joon, Jung Ryeo Won, So Ju Yeon

KONUSU : Okul yıllarında sevgili olan iki arkadaşın yıllar sonra  özel bir eğitim kurumunda akademisyen olarak tekrardan bir araya gelmesini ele almaktadır.

The Midnight Romance in Hagwon Konusu:

Okul yıllarında sevgili olan Lee Joon Ho ve Seo Hye Jin’in uzun senelerin ardından özel bir eğitim kurumunda akademisyen olarak tekrardan bir araya gelmesini ele almaktadır.

Oyuncuları:

Lee Joon Ho (Wi Ha Joon), özel eğitimin simgesi olan Daechi-dong’da tipik başarılı  bir öğrencidir.  Çok iyi notları  olan bir öğrencidir.  Karakter olarak da muhteşemdir. Büyük bir şirket çalışoyorken istifa eder. Ardından eğitim aldığı akademiye bu kez eğitmen olarak geri döner. Hayatındaki en büyük motivasyon kaynağı yıllardır unutamadağı ilk aşkı Seo Hye Jin’dir.

Seo Hye Jin (Jung Ryeo Won), Lee Joon Ho’nun ilk aşkıdır. Son on dört yıldır Kore dili eğitmenidir. Özellikle “Daechi Mucizesi” olarak adlandırılan efsanevi bir olaydan sonra adeta yıldız haline gelmiştir. Hayatını yeniden düzene soktuğu anda on yıl önce prestijli bir üniversiteye girmesine yardım ettiği eski öğrencisi ve baş belası Lee Joon Ho karşısına çıkar.

The Midnight Romance in Hagwon Hakkında Bilgiler :

Yönetmen: Ahn Pan Seok
Senarist: Park Kyung Hwa
Yapımcı: Netflix, TvN, Tving
imdb: –
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2024
Yayın Tarihi: 11 Mayıs 2024 – 30 Haziran 2024
Yayın Günleri ve Saati: Cumartesi, Pazar 21:20
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 


Merhaba, bizi Instagramda takip etmeyi unutmayın: @koredizi_askina