Interests of Love Konusu ve Oyuncuları

Interests of Love | Understanding of Love | 사랑의 이해
Tür: Romantik, Dram
Oyuncular: Moon Ga Young, Yoo Yeon Seok, Geum Sae Rok, Jung Ga Ram

Interests of Love Konusu: 

99. yılını kutlayan Nara Bank’ın Yeongpo şubesinde çalışan Ha Sang Soo, Ahn Soo Young, Park Mi Kyung ve Jung Jong Hyun isimli farklı ilgi alanlarına sahip bu dört kişinin birbirleriyle tanıştıktan sonra aşkın gerçek anlamını öğrenmelerini konu almaktadır.

Karakterleri:

Ahn Soo Young (Moon Ga Young), Nara Bank’ın Yeongpo şubesinde baş banka müdürüdür.  Güzel görünümü ve tatlı sesi ile Yeongpo şubesinin tanrıçası olarak tanınır. İşe yarı zamanlı veznedar olarak başlamıştır. Dördüncü sınıf şefliğine kadar yükselmiş ancak daha ilerleyememektedir. Zorluklarla dolu bir çevrede büyümüştür. Kendini korumak için yoğun bir yaşam tarzı geliştirir. Aniden hayatında beliren bir erkeğe aşık olur.

Ha Sang Soo (Yoo Yeon Seok), Nara Bank’ın Yeongpo şubesindeki kapsamlı danışma ekibinin kıdemli başkanıdır. Üç yıldır bu pozisyonda çalışmaktadır. Yakışıklı, zeki ve hayatın zorlukları karşısında tereddüt etmeyecek kadar sağlam bir karakterdir. Normal bir yaşam tarzını hayal eder. İstikrarlı ve olaysız bir yaşamın mutluluğun anahtarı olduğuna inanmaktadır. Ama konu aşka olunca yaşamı alt üst olur.

Park Mi Kyung (Geum Sae Rok), zengin bir ailede büyüyen cesur bir kadındır.  Bir kere birini gözüne kestirdiği zaman onu elde edene kadar peşinden gider. Lakin istediği şekilde devam etmeyen bir ilişkisi vardır.

Jung Jong Hyun  (Jung Ga Ram), polis memuru olmak için okumaktadır. Çalışkandır. Her zaman elinden gelenin en iyisini yapar. Sevdiği kişi için olabildiğince iyi biri olmak istemektedir. Ama acı bir gerçekle yüzleşir ve seçim yapmak zorunda kalır.

Interests of Love Hakkında Bilgiler :

Yönetmen: Jo Young Min
Senarist: Lee Hyun Jung, Lee Seo Hyun
Yapımcı: JTBC
imdb: 6.5
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2022
Yayın Tarihi: 21 Aralık 2022
Yayın Günleri ve Saati: Çarşamba – Perşembe, 22:30
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 


Merhaba, bizi Instagramda takip etmeyi unutmayın: @koredizi_askina