Lovely Runner Konusu ve Oyuncuları

Lovely Runner | Loverly Runner | Carry Sun Jae And Run | Time Walking on Memory | 기억을 걷는 시간
Tür: Romantik, Komedi, Fantastik
Oyuncular: Kim Hye Yoon, Byun Woo Suk, Song Geon Hee

Lovely Runner Konusu:

Hayatını trajik bir şekilde sonlandıran top star Ryu Sun Jae’yi kurtarmak için 15 yıl geriye giden tutku dolu hayranı Lim Sol’un yolculuğunu anlatmaktadır.

Karakterleri: 

Lim Sol (Kim Hye Yoon) , sevdiği idolü kurtarmak için zamanda yolculuk yapan hevesli bir hayrandır.  Çocuk yaşlarda iken bir kaza  geçirmiş ve hayallerinden vazgeçmek zorunda kalmıştır. Umudunu yitirdiği ve mutsuz olduğu zamanlarda tesadüfen radyoda Ryu Sun Jae’nin şarkısını duyar. Bu şarkı ona ilham verir. Ryu Sun Jae vefat eder. Ne yazık ki Lim Sol’un dünyası başında yıkılır. Bir şekilde 15 yıl geçmişe yolculuk ederek lise öğrencisi Ryu Sun Jae ile tanışır.   Onun talihsiz geleceğini engellemek için elinden geleni yapar.

Ryu Seon Jae (Byun Woo Suk9, ünlü bir yıldızdır. Yakışıklı bir görünümden yeteneğe kadar her şeye sahiptir. Kore’nin en iyi yıldızı olarak çıkışından bu yana zirvede kalan yıldız isimdir. Ancak bu yoğun yaşamı onu yorar ve genç yaşında vefat eder. Genç bir kadın olan Im Sol, 19 yaşında gençliğinde karşısına çıkarak hayatını değiştirir.

Lovely Runner Hakkında Bilgiler :

Yönetmen: Boo Sung Chul
Senarist: Lee Shi Eun
Yapımcı: tvN
imdb: –
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2023
Yayın Tarihi: 8 Nisan 2024 – 28 Mayıs 2024
Yayın Günleri ve Saati: Pazartesi, Salı 20:50
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 


Merhaba, bizi Instagramda takip etmeyi unutmayın: @koredizi_askina