The Escape of the Seven: War for Survival Konusu ve Oyuncuları

The Escape of the Seven: War for Survival | 7 Escape: War for Survival | 7 Escape Seven | Escape | 7인의 탈출
Tür:
Gerilim, Gizem, Dram
Oyuncular: Uhm Ki Joon, Hwang Jung Eum, Lee Joon, Lee Yoo Bi

The Escape of the Seven: War for Survival Konusu:

Kaderlerinden kaçmaya  çalışan ve gerçeği ortaya çıkarmaya çalışan yedi kişinin kendilerini yalan ve arzularla dolu oyunların içinde bulmasını konu almaktadır.

Karakterleri:

Matthew Lee ( Uhm Ki-Joon), Güney Kore’deki en büyük mobil platform şirketinin yöneticisidir. Gerçekte kim olduğunu sadece birkaç kişinin bildiği, perdenin arkasında kalan gizemli bir figürdür. Fakat gizemli bir davaya karışır ve gerçek kimliği ortaya çıkar.

Geum Ra Hee (Hwang Jung Eum), bir drama yapım şirketinin CEO’sudur. İşinde oldukça başarılıdır ama agresiftir. Hayatta en çok paraya ve başarıya değer veren bir kişidir. Büyük bir mirasa ortak olmak amacındadır. Bu yüzden 15 yıl önce terk ettiği kızını bulmaya çalışır.

Min Do Hyeok (Lee Joon), eskiden bir gangsterdir. Hayatında ulaşmak istediği bir hedefi ve ideali yoktur. İnsanlara çabuk güvenen bir kişi olduğu için pek çok kez  ihanetle karşı karşıya kalmıştır.

Han Mo Ne (Lee Yoo Bi), etrafındakileri kendine hayran bırakan bir güzelliğe sahiptir. Hayali idol olmaktır.  Zengin bir aileden gelen genç kızın hayatı yalanlarla doludur ve sürekli olarak yalan söyler.

The Escape of the Seven: War for Survival Hakkında Bilgiler :

Yönetmen: Joo Dong Min
Senarist: Kim Soon Ok
Yapımcı: SBS
imdb: –
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2024
Yayın Tarihi: 29 Mart 2024
Yayın Günleri ve Saati: Cuma, Cumartesi 22:00
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 


Merhaba, bizi Instagramda takip etmeyi unutmayın: @koredizi_askina