Love Is for Suckers Konusu ve Oyuncuları

Love Is for Suckers | Love That Will Freeze To Death | Icy Could Romance |얼어죽을 연애 따위
Tür: Romantik, Komedi
Oyuncular:  Choi Si Won, Lee Da Hee, Jo Soo Hyang, Park Yeon Woo, Im Ha Ryong, Yang Hee Kyung, Min Jin Woong,  Noh Susanna, Lee Dae Hwi

Love Is for Suckers Konusu:

20 yıldır yakın arkadaş olan Goo Yeo Reum ve Park Jae Hoon’un, beklenmedik bir şekilde bir araya geldikten sonra birbirlerine karşı romantik duygular beslemeye başlamalarını konu almaktadır.

Karakterleri :

Goo Yeo Reum (Lee Da Hee), 10 yıldır PD olarak çalışan ve şu anda hem iş hem de aşk konusunda umutsuz bir kişidir. Çılgın realite randevu programı “Kingdom of Love”ın sorumluluğunu aldıktan sonra daha da tutkulu bir şekilde çalışmaya başlar.

Park Jae Hoon (Choi Si Won), maaşlı bir plastik cerrahtır. Ama  hem aşka hem de işe olan ilgisini kaybetmiştir. İşsiz  bir sokak mahalle çocuğu gibidir. Goo Yeo Reum ile aynı evin farklı katlarında yaşarlar. Park Jae Hoon, arkadaşı Goo Yeo Reum’a yardım amacıyla “Kingdom of Love”da oynamayı kabul eder. Böylece hayatının kararıyla karşı karşıya kalır.

PD Kang Chae Ri (Jo Soo Hyang,) Goo Yeo Reum’un üniversiteden sınıf arkadaşıdır.

John Jang (Park Yeon Woo), Goo Yeo Reum’un realite randevu programı “Kingdom of Love”a oyuncu olarak katılan yakışıklı ünlü şefidir. İnsanları nasıl kızdırması gerektiğini bilen aklı başında özgür ruhlu bir kişidir.

Goo Yong Shik (Im Ha Ryong) ve Yoon Young Hee (Yang Hee Kyung), Goo Yeo Reum’un  ebeveynleridir. Kendisini hep desteklerler ve güvenilir kişilerdir.

Park Dae Shik (Min Jin Woong) ve Oh Hye Jin (Noh Susanna), evli bir çifttir. Goo Yeo Reum ve Park Jae Hoon’un birlikte tavuk dükkanı işleten lise arkadaşlarıdır.

Kim Sang Woo (Lee Dae Hwi), PD yardımcısı ve Goo Yeo Reum’un güvenilir sağ koludur.

Love Is for Suckers Hakkında Bilgiler :

Yönetmen: Choi Gyoon Sik
Senarist: Kim Sol Ji
Yapımcı: ENA,KT Seezn
imdb: 6.6
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2022
Yayın Tarihi: 5 Ekim 2022 – 1 Aralık 2022
Yayın Günleri ve Saati: Çarşamba – Perşembe, 21:00
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 


Merhaba, bizi Instagramda takip etmeyi unutmayın: @koredizi_askina