My Man Is Cupid Konusu ve Oyuncuları

My Man Is Cupid | 내 남자는 큐피드
Tür: Komedi, Romantik, Fantezi
Oyuncular: Jang Dong Yoon, Nana, Park Ki Young,

My Man Is Cupid Konusu:

Kadınları kendisine aşık edecek kadar karizmatik bir peri olan Cheon Sang Hyuk’un etrafında dönüyor. 500 yıl önce kanatları yanan ve dünyada mahsur kalan Cheon Sang Hyuk, kadınların kendisine aşık olmasını sağlayacak karizmatiklikte olan bir peridir. 27 kez kendini onarmak için metamorfoz geçirir. 28. metamorfozunda ise güzel bir kadın olan Oh Baek Ryun ile tanışır.

Oyuncuları:

Cheon Sang Hyuk (Jang Dong Yoon), bir peridir. Uzanca bir zamandır Seul’de  Jongno’da üst düzey bir Kore zincir restoranının sahibidir. Kadınlar ile arasına duvarlar örer. Ve kadınlara karşı her zaman soğuk davranır. Bir gün kendi okuyla vurulur.  Oh Baek Ryun’a aşık olur. O gün ise Oh Baek Ryun kendi ruh eşini kaybeder.

Oh Baek Ryun (Nana), güzel bir kadındır. Bir çok adam ona çekiciliğinden dolayı aşık olur. Ama Oh Baek Ryun ne zaman bir adamla birlikte olsa, o adamın başına bir şey gelir.  Ölümle karşı karşıya kalan bu adamlar da haliyle güzel kadın Ryun’dan uzaklaşmaktadırlar. Bu yüzden hep yalnız kalan genç kadın, bu kötü şansından kurtulmak ister. Hayali kaderindeki adamla tanışmaktır.

My Man Is Cupid akkında Bilgiler :

Yönetmen: Nam Tae Jin
Senarist: Heo Seong Hee
Yapımcı: Amazon Prime
imdb: –
Bölüm Sayısı:
Yapım Yılı: 2023
Yayın Tarihi: 1 Aralık 2023
Yayın Günleri ve Saati: Cuma, Cumartesi
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 

 


Merhaba, bizi Instagramda takip etmeyi unutmayın: @koredizi_askina