Gyeongseong Creature Konusu ve Oyuncuları

Gyeongseong Creature | K Project | Hard Creature | 경성 크리처
Tür: Aksiyon , Gerilim , Tarihsel , Bilimkurgu
Oyuncular: Park Seo Joon, Han So Hee, Wi Ha Won, Claudia Kim, Kim Hae Sook, Jo Han Chul

Gyeongseong Creature Konusu:

1945 senesi, egemenlik ve insan haklarının gençlerin ellerinden alındığı karanlık bir dönemdir. Mağdur dönemin gençleri en temel mutluluğu elde etmek için hayatlarını ortaya koyarlar. Açgözlülükten doğan bir yaratıkla karşı karşıya kalarak hayatta kalmak için sonuna kadar savaşırlar.

Gyeongseong Creature Karakterleri:

Jang Tae Sang (Park Seo Joon), Golden Jade House’un sahibi Bukchon’lu zengin bir adamıdır.  Adalete ilgi duymaktan ziyade, hayatının şu anki gerçekliği onun için en önemli şeydir. Ama hayatını tamamen değiştirecek bir kadınla karşılaşır ve  bir tehdit ortaya çıkar.

Yun Chae Ok (Han So Hee), kayıp insanları arar. Çocukluğundan bu yana Mançurya ve Şanghay arasında geçip gider. Bu esnada da  babası ile birlikte nasıl hayatta kalacağını öğrenir. Korkunç durumlarla karşı karşıya kalır. Silahlar, bıçaklar ve her türlü makine ile çalışma konusunda yetenekli bir hale gelir.

Kwon Joon Taek (Wi Ha Joon), Jang Tae Sang’ın en iyi arkadaşıdır. Zengin bir ailesi vardır. Ama Japon yanlısı oldukları için onlara karşı düşmanlık besler. Bağımsız bir asker olarak yaşamaktadır. Kayıp meslektaşını kurtarmak için tehlikeli bir yolculuğa çıkan Jang Tae Sang’a eşlik eder.

Maeda (Claudia Kim) (Kim Su Hyun), kontrolü elinde tutan güçlü bir ailenin metresidir. Sarsılmaz bir imaja sahiptir.  Gyeongseong bölgesi üzerinde poker yüzü ile mükemmel bir hakimiyeti vardır. Bir gün bir seri kaybolma olayına karışır.

Nawol Daek (Kim Hae Sook), Golden Jade House’un uşağıdır.

Yun Joong Won (Jo Han Chul), Yun Chae Ok’un babasıdır. On sene önce kayıp olan eşini bulmak için kayıp kişilerin karıştığı davada daha derine iner.

Gyeongseong Creature Hakkında Bilgiler :

Yönetmen: Jung Dong Yoon
Senarist: Kang Eun Kyung
Yapımcı: Netflix
imdb: –
Bölüm Sayısı: 10
Yapım Yılı: 2023
Yayın Tarihi: 22 Aralık 2023
Yayın Günleri ve Saati: Cuma
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 

 


Merhaba, bizi Instagramda takip etmeyi unutmayın: @koredizi_askina