Like Flowers In Sand Konusu ve Oyuncuları

Like Flowers In Sand | 모래에도 꽃이 핀다
Tür: Romantik, Komedi, Gençlik
Oyuncular: Jang Dong Yoon, Lee Joo Myung, Yoon Jong Seok , Kim Bo Ra, Lee Jae Joon, Lee Joo Seung

Like Flowers In Sand Konusu:

Geosan, Ssireum  yani geleneksel Kore güreş sporu ile ünlü bir şehirdir. Bu şehirin arka planından geçen dizide, gençlerin yetişkin olana kadar verdikleri mücadeleyi eile Kim Baek Doo adlı eski bir güreş dahisinin ve eski bir sokak liderinin büyüme hikayeleri ele alınmaktadır.

Like Flowers In Sand Oyuncuları:

Kim Baek Doo (Jang Dong Yoon), dağılmanın eşiğinde olan Geosan İlçe Ofisi Ssireum Takımının Taebaek sınıfı (flyweight) oyuncusudur.  Prestijli bir ssireum ailesinden gelmektedir. En küçük çocuk olarak olağanüstü becerileriyle geleceğin yıldızı olarak anılır. Ama gelecek beklenilen şekilde olmaz. Şu anda düzgün bir unvanı olmayan normal bir oyuncu olarak emekli olma kriziyle karşı karşıyadır. Ancak Oh Yu Kyung ile yeniden bir araya gelir. Bu beraberlik ile kariyerinde büyük bir dönüm noktasını yakalamaya çalışır.

Oh Yoo Kyung (Lee Joo Myung), doğuştan gelen atletizm becerileri ve sonsuz rekabetçiliği sahip bir kişidir. Bu yüzden de çeşitli spor kulüplerinin koçlarının kalbini çalar.  Geosan İlçe Ofisinin Ssireum Ekibinin yönetim ekibi lideri olarak Geosan şehrine gelir ve buarada Kim Baek Doo ile tanışır.

Min Hyun Wook (Yoon Jong Seok), Geosan’a Oh Yoo Kyung ile yaklaşık aynı zamanlarda  gelmiştir. Zengin bir aileden gelir. Bu nedenle rahatına çok düşkündür. Beklenmedik bir şekilde Geosan Pazarındaki tüccarlarla iyi kaynaşır ve buradaki yaşama inanılmaz derecede bir hızla uyum sağlar.

Joo Mi Ran (Kim Bo Ra), Geosan’da bir gün aniden ortaya çıkan gizemli bir kafenin sahibidir.

Kwak Jin Soo (Lee Jae Joon), eski bir ssireum oyuncusudur.  Ayrıca Kim Baek Doo’nun uzun zamandır rakibidir. Çocukluğunu ssireum dahisi Kim Baek Doo’nun gölgesinde geçirir. Ama sonra çok çalışıp durumu tersine çevirir. Böylece Hanra sınıfı (orta sıklet) bir as olur.

Cho Seok Hee (Lee Joo Seung), Geosan Polis Karakolunda çalışan bir polis memurudur. Aynı zamanda Kim Baek Doo’nun en iyi arkadaşıdır. Huzurlu Geosan şehrinde ev işleriyle ilgilenir ve köyüne bağlı bir kişidir.

Like Flowers In Sand Hakkında Bilgiler :

Yönetmen: Kim Jin Woo
Senarist: Won Yoo Jung
Yapımcı: ENA, GenieTV, Netflix
imdb: –
Bölüm Sayısı: 12
Yapım Yılı: 2023
Yayın Tarihi: 20 Aralık 2023
Yayın Günleri ve Saati: Çarşamba, Perşembe 21:00
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 


Merhaba, bizi Instagramda takip etmeyi unutmayın: @koredizi_askina