A Shop for Killers Konusu ve Oyuncuları

A Shop for Killers | The Killer’s Shopping Mall | 살인자의 쇼핑몰
Tür: Aksiyon, Gerilim, Gizem, Dram
Oyuncular:  Lee Dong Wook, Kim Hye Joon, Seo Hyun Woo, Park Ji Bin

A Shop for Killers Konusu:

Anne ve babasını kaybettikten sonra alışveriş merkezi işleten amcası tarafından büyütülen Jung Ji An  bir gün ansızın  amcasının  ölüm haberini alır. Ortada kalan genç kız şüpheli katillerin hedefi haline gelir. Yaşamanı sürdürebilmes, için amcasının onu büyütürken öğrettiği tuhaf ve tehlikeli eğitimleri uygulaması gerekir.

A Shop for Killers  Oyuncuları:

Jeong Jin Man (Lee Dong Wook ), Jung Jin An’ın amcasıdır. Hep sessiz ve sır dolu bir adamdır. Kardeşinin ölümünden sonra yeğeni Ji An’a göz kulak olur. Ona silah kullanmayı öğretir. Ancak bir gün ansızın ortadan kaybolur. Rivayete göre intihar etmiştir.

Jung Ji An (Kim Hye Joon), anne ve babasını kaybeden bir kız çocuğudur. Amcası bu kayıptan sonra ona sahip çıkar. Üniversiteye girer ve çok kısa bir zaman sonra yerel polisten amcasının “intihar ettiğini” bildiren bir telefon alır.  Bu sırada kendini birden fazla yetenekli suikastçının hedefi olarak bulur. Ne olduğunu bile anlayamaz. Amcasının evinde mahsur kalır. Ama büyürken öğrendiği tehlikeli becerileri  bir an önce hatırlamalı ve  harekete geçmelidir.

A Shop for Killers Hakkında Bilgiler :

Yönetmen: Lee Kwon
Senarist: Ji Ho Jin
Yapımcı: Disney Plus
imdb: –
Bölüm Sayısı: 8
Yapım Yılı: 2023
Yayın Tarihi: 17 Ocak 2024
Yayın Günleri ve Saati: Çarşamba
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Merhaba, bizi Instagramda takip etmeyi unutmayın: @koredizi_askina