Doctor Slump Konusu ve Oyuncuları

Doctor Slump | 닥터슬럼프
Tür: Romantik, Komedi, Tıbbi, Dram
Oyuncular: Park Hyung Sik, Park Shin Hye, Yoon Park, Gong Sung Ha

Doctor Slump Konusu:

Birbirlerinden nefret eden iki rakip doktor yaşamlarının en karanlık döneminde yeniden bir araya gelirler. Birbirlerinin yol göstericisi olurlar. Böylece en parlak ve en mutsuz zamanlarını birlikte geçirdikten sonra aralarında sıcak bir bağ oluşur.

Doctor Slump Karakterleri:

Yeo Jung Woo (Park Hyung Sik), plastik cerrahıdır. En iyi tıp fakültesinden mezun olmuştur. Aynı zamanda üniversitenin de en iyi öğrencisidir. Muhteşem bir karaktere sahip olmasının yanı sıra olağanüstü becerilere sahiptir. Bu yetenekleri onu yıldız bir doktor yapar. Ama gizemli bir tıbbi kazanın ardından uçurumun kenarına itilir.

Nam Ha Neul (Park Shin Hye), anestezi uzmanıdır. Tükenmişlik sendromu yaşamaktadır. Çocuk yaşlarından beri dahi olarak anılır. Ve bütüm hayatını çalışmakla geçirir. Bir yetişkin olduğunda bile çalışmaktan başka hiçbir şey bilmez. İşkolik olması onu hayatından zevk almayan biri haline getirir. Fakat bir gün geriye dönüp yaşamına bakar. Aniden değişmeye karar verir.

Bin Dae Young (Yoon Park), plastik cerrahtır. Hem iddialı hem de acınası bir hali vardır. Aynı üniversiteye gittiği başarılı arkadaşı Yeo Jung Woo’yu herkesten daha iyi anlar. Aralarında bir rekabet vardır. Kibirli bir kişi olmasına rağmen aynı zamanda samimi  ve kurnazdır. Bu da onu sevimli yapar.

Lee Hong Ran (Gong Sung Ha), anestezi uzmanıdır. Nam Ha Neul’un en iyi arkadaşıdır. Üniversite günlerinden şimdiye kadar Nam Ha Neul ile birliktedir.

Doctor Slump Hakkında Bilgiler :

Yönetmen: Oh Hyun Jong
Senarist: Bek Sun Woo
Yapımcı: JTBC, Netflix
imdb: –
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2023
Yayın Tarihi: 27 Ocak 2024 – 17 Mart 2024
Yayın Günleri ve Saati: Cumartesi, Pazar
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Merhaba, bizi Instagramda takip etmeyi unutmayın: @koredizi_askina