Love Song for Illusion Konusu ve Oyuncuları

Love Song for Illusion | Fantasy Sonata | 환상연가
Tür: Tarih, Romantik, Fantastik, Dram
Oyuncular: Park Ji Hoon, Hong Ye Ji, Ji Woo Jin

Love Song for Illusion Konusu:

Sa Jo Hyun ve Ak Hee, adlı iki farklı kişiliğe sahip veliaht prens ile ailesinin intikamını almak için onun yanına gelen ama prense aşık olan suikastçi Yeon Wol ile arasındaki romantik hikayeyi ele almaktadır.

Karakterleri:

Sa Jo Hyun ve Ak Hee (Park Ji Hoon), adlı iki farklı kişiliğe sahiptir. Veliaht prens kimliğini gizler. Şehir merkezindeki bir dükkanda moda tasarımcısı olarak çalışır. Doğuştan gelen sanatsal becerisi olan zeki bir adamdır. Diğer kişiliği olan Ak Hee ise büyüleyici bir karakterdir. İnsanları kolaylıkla baştan çıkarabilir.  Ama buna rağmen ne zaman başkalarıyla fiziksel bir temasta bulunsa korkunç bir acı çekmek ile lanetlenmiştir. Ona hep baskı yapan babası Sajo Seung yüzünden çocukluğundan beri kalbinde derin bir yara ile yaşamaktadır. Ancak bir kadına aşık olduktan sonra yaşamak için bir neden bulmuş olur.

Yeon Wol (Hong Ye Ji), bir suikastçıdan cariyeye dönüşmüştür. Hayatı dönüm noktalarıyla doludur. Düşmüş Yeon Hanedanlığı’nın kraliyet soyundan gelmektedir. Yeon Poong Hak’ın tek kızıdır. Kimliğini gizler ve  ailesinin intikamını almak için suikastçı Gye Ra’ya dönüşür. Krala suikast düzenlemeye çalıştığı sırada kimliği belirsiz bir kişinin kurduğu tuzağa düşer. Ertesi gün uyandığında geçmişine dair hiçbir hatırayı hatırlamaz. Böylece kralın cariyelerinden biri olur.

Love Song for Illusion Hakkında Bilgiler :

Yönetmen: Lee Jung Sub
Senarist: Yoon Kyung Ah
Yapımcı: KBS2
imdb: –
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2023
Yayın Tarihi: 2 Ocak 2024 – 20 Şubat 2024
Yayın Günleri ve Saati: Pazartesi, Salı 21:45
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 


Merhaba, bizi Instagramda takip etmeyi unutmayın: @koredizi_askina