forecasting-love-and-weather-konusu-2022-kore-dizileri-posterForecasting Love and Weather Konusu ve Oyuncuları

Forecasting Love and Weather | Weather People: The Cruelty of Office Romance | 기상청 사람들: 사내연애 잔혹사 편
Tür: Dram, Melodram, Romantik
Oyuncular: Park Min Young, Song Kang, Yoon Park, Yura
Konusu:

Kore’nin ulusal hava tahmini servisi olan Kore Meteoroloji İdaresi’nde çalışan insanların iş ve aşk hayatları ile birlikte nasıl büyüdüklerini anlatıyor.

Karakterler:

Jin Ha Kyung (Park Min Young), Baş Tahminciler’in ikinci bölüm ekibindeki Ulusal Hava Servisi Tahmin Bürosunda çalışan akıllı bir kadındır. İşi konusunda oldukça hassastır. Meslektaşları ile arasına net bir çizgi çizmektedir. Soğuk ve hassas bir kişiliğe sahiptir.

Lee Si Woo (SongKang), son dakika haberlerinden sorumludur. Jin Ha Kyung ile aynı bölümde çalışmaktadır. Garip ve aptal görünse de 150 IQ’ya sahiptir. Masum ve özensiz bir görünüme sahip olsa da işinde ciddi biridir.

Han Ki Joon (Yoon Park) , yakışıklı ve pratik  zekalı, tatlı dilli bir karakter. Müthiş ikna gücüne sahip. Han Ki Joon ile mücadeleden en sonra sonunda  keşfedilir. Ancak,  tüm hayatını örnek bir öğrenci olarak geçirdiği için, başarısızlıkla başa çıkmakta zorlanır.

Chae Yoo Jin (Yura), günlük hava durumu muhabiridir. İşe  son dakika haberlerinin sunucusu hayaliyle girmiştir.  Başlangıçta  görevinden dolayı hayal kırıklığına uğramıştır. Ancak  sonunda işine düşkün bir olur.

Forecasting Love and Weather Hakkında Bilgiler :

Yönetmen: Cha Young Hoon
Senarist: Sun Young
Yapımcı: jTBC Studios
Yayıncı: JTBC, Netflix
imdb: 7.1
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2021
Yayın Tarihi: 12 Şubat 2022 – 3 Nisan 2022
Yayın Günleri ve Saati: Cumartesi & Pazar 22:30
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Merhaba, bizi Instagramda takip etmeyi unutmayın: @koredizi_askina