Poong the Joseon Psychiatrist Konusu ve Oyuncuları

Poong the Joseon Psychiatrist |Joseon Psikiyatrist Yoo Se Poong | 조선 정신과 의사 유세풍
Tür: Tarih, Gizem, Dram, Medikal
Oyuncular: Kim Min Jae, Kim Hyang Gi, Kim Sang Kyung

Poong the Joseon Psychiatrist Konusu:

Yoo Se Poong, tıp merkezinin tanınmış bir doktorudur ama bir kraliyet komplosuna karışır. Kraliyet mahkemesinden atılır. Bir akupunktur uzmanı olarak büyük yeteneğini kaybeder. Güzel bir köy olan Gyesu’da Gye Ji Han ve Seo Eun Woo ile tanışır.  Gerçek bir doktor olmak için çabalamaya başlar.

Karakterleri: 

Yoo Se Poong (Kim Min Jae),  baş akupunktur uzmanıdır. Sıcak kalpli bir kişidir. Başarılı olmayı hedeflerken ansızın bir olaya kapılır. Ardından da akupunktur uzmanı olarak büyük yeteneğini kaybeder.

Seo Eun Woo (Kim Hyang Gi), psikiyatristtir. Günlük hayatının yükü altında ezilir ve bundan kaçmaya çalışır. Kırık aşk hikayeleri yaşayanların mecaralarından manalar çıkarır. Asil bir ailenin kızıdır. Gözlem ve empati yeteneği yüksektir. Eşi vefat etmiştir. Ona karşı erdemli olmaya çalışırken karşısına Yoo Se Poong çıkar.

Kye Ji Han (Kim Sang Kyung), Sorak köyünün doktorudur.   Eşi benzeri olmayan bir kişidir.  Para takıntısı olan bir materyalisttir. Ama iyi bir insan olduğu için Yoo Se Poong’u kalbi iyileştiren gerçek bir doktor olma yolunda yönlendirir.

Poong the Joseon Psychiatrist Hakkında Bilgiler :

Yönetmen: Park Won Gook
Senarist: Lee Boom, Chhoi Min Ho
Yapımcı: tvN
imdb: 7.2
Bölüm Sayısı: 12
Yapım Yılı: 2022
Yayın Tarihi: 1 Agustos 2022 – 12 Eylül 2022
Yayın Günleri ve Saati: Pazartesi, Salı 22:30
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Merhaba, bizi Instagramda takip etmeyi unutmayın: @koredizi_askina