7 Escape Seven Konusu ve Oyuncuları

7 Escape Seven | Escape | 7인의 탈출
Tür: Gerilim, Dram
Oyuncular: Uhm Ki Joon, Hwang Jung Eum, Lee Joon, Lee Yoo Bi

7 Escape Seven Konusu:

Kayıp bir kız vakasına karışan birbirinden farklı yedi insanın gerilim dolu kaçış hikayesini  ele almaktadır. Kaderlerinden kaçıp, gerçeği ortaya çıkarmaya çalışan yedi kişi kendilerini yalan ve arzularla dolu oyunların içinde bulur.

Karakterleri:

Matthew Lee  (Uhm Ki-Joon) , Güney Kore’deki en büyük mobil platform şirketinin yöneticisidir.  Gerçekte kim olduğunu sadece birkaç kişinin bildiği perdenin arkasında kalan gizemli bir figürdür.  Ama karıştığı gizemli dava kimliğinin ortaya çıkmasına sebep olur.

Geum Ra Hee (Hwang Jung-Eum), bir drama yapım şirketinin CEO’sudur. Agresif biridir ama işinde oldukça iyidir. Hayatta en çok değer verdiği şeyler para ve başarıdır. Bunun için de her yolu dener. Büyük bir miras alabilmek için 15 yıl önce terk ettiği kızını bulmaya çalışır.

Min Do Hyeok (Lee Joon), eskiden bir gangsterdir.  Yaşama ait herhangi bir amacı ve ideali yoktur. İnsanlara çok çabuk güvenen biri olduğu için pek çok kez ihanetle karşı karşıya kalmıştır.

Han Mo Ne (Lee Yoo Bi) , güzelliği ile arkadaşlarını kendine hayran bırakan biridir. Amacı idol olmaktır. Zengin bir aileden gelmektedir. Hayatı mükemmel görünmesine karşın yalanlar ile doludur.

7 Escape Seven Hakkında Bilgiler :

Yönetmen: Joo Dong Min
Senarist: Kim Soon Ok
Yapımcı: SBS
imdb: –
Bölüm Sayısı: 17
Yapım Yılı: 2023
Yayın Tarihi: 15 Eylül 2023
Yayın Günleri ve Saati: Cuma, Cumartesi
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 


Merhaba, bizi Instagramda takip etmeyi unutmayın: @koredizi_askina