Dr. Romantic 3 Konusu ve Oyuncuları

Dr. Romantic 3 | 낭만닥터 김사부3
Tür: Dram, Tıbbi, Medikal
Oyuncular: Han Suk Kyu, Lee Sung Kyung, Ahn Hyo Seop

KONUSU : “Dr. Romantik 2″nin devamı. olan dizi mütevazi Doldam Hastanesinde çalışan ve doktor olmanın ne olduğunu bilen bir grup doktorun maceralarını ele almaktadır.

Dr. Romantic 3 Konusu:

“Dr. Romantik 2″nin devamı. olan dizi mütevazi Doldam Hastanesinde çalışan ve doktor olmanın ne olduğunu bilen bir grup doktorun maceralarını ele almaktadır.

Dr. Romantic 3 Karakterleri:

Boo Yong-Joo (Han Suk-Kyu),  dahi bir cerrahtır.  Kendi alanında çok başarılı olduğu kadar aynı zamanda bilge bir akıl hocasıdır. Bu sebeple ‘Doktor Romantik’ ve ‘Öğretmen Kim’ olarak isimlendirilir. Etrafı ile sosyalleşmekten kaçınan garip bir doktordur. Eski püskü bir klinik olan ‘Doldam’ı işletmektedir.

Cha Eun-Jae (Lee Sung-Kyung), kalp cerrahisi bölümündedir. Hiçbir zaman bir başarısızlığa uğramamış ve cesareti kırılmamış, kendine güvenen, zeki bir kişidir.

Seo Woo-Jin (Ahn Hyo-Seop), kalp cerrahisi bölümündedir. Cerrahi bir operasyon olduğunda konsantrasyonu ve becerileri ile profesörlerden büyük övgüler almaktadır. Ama yaşıtı olan kişiler ile arası iyi değildir. Olaylara alaycı yaklaşır. Kendisinin doğuştan yetenekli bir cerrah olduğunu düşünmektedir. Zorlu bir hayat yaşadığı için mutluluğa inanmamaktadır.

Bae Moon-Jung (Shin Dong-Wook), Dol Dam Hastanesi’nde ortopedi uzmanıdır.

Dr. Romantic 3 Hakkında Bilgiler :

Yönetmen: Yoo In Shik
Senarist: Kang Eun Kyung
Yapımcı: SBS
Yayıncı:
imdb: –
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2023
Yayın Tarihi: Cuma, Cumartesi 22:00
Yayın Günleri ve Saati: 28 Nisan 2023 – 17 Haziran 2023
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 


Merhaba, bizi Instagramda takip etmeyi unutmayın: @koredizi_askina