My Dearest Konusu ve Oyuncuları

My Dearest | Lovers | 연인
Tür: Tarih, Romantik, Dram
Oyuncular: Namkoong Min, Ahn Eun Jin, Lee Hak Joo

My Dearest Konusu:

Evlenmemeye karar veren Lee Jang Hyun’un, iki kez evlenip başarısız olmasına rağmen yine de aşık olmak isteyen Yoo Gil Chae’yi sevgi duymasının hikayesini anlatmaktadır.

Karakterleri:

Lee Jang Hyun (Namkoong Min), bir gün aniden Neunggeun Köyü sosyetesinde beliren gizemli bir adamdır. Hayal bile edilemeyecek bir trajedi yaşadıktan sonra, hiçbir şeyi ilginç bulmaz. Ancak Yoo Gil Chae adında, kendisinde olmayan güçlü bir yaşama isteği olan bir kadına güçlü bir şekilde ilgi duyar.

Yoo Gil Chae (Ahn Eun Jin), emekli vaftiz bir babanın ikinci kızıdır. Güzelliği ve çekiciliği ile nam salmıştır. Dünyanın kendi etrafında döndüğünü düşünür. Ayrıca dünyadaki herhangi bir erkekten sevgi alabileceğini düşünür.  Fakat savaş zamanı geçtikçe zaman ile olgunlaşır ve bir erkeğe aşık olur.

Nam Yeon Joon (Lee Hak Joo), Sungkyunkwan’da okuyan gelecek vadeden bir Konfüçyüs öğrencisidir. İyi kalpli ve bilge biri olmaya her şeyden çok değer verir. Krala bağlılığı ve halkına yürekten sevgisi olan bir kişidir.

Kyung Eun Ae (Lee Da In), Nam Yeon Joon’un nişanlısı ve Yoo Gil Chae’nin en yakın arkadaşıdır.  Dünyanın parlak tarafını gören bilge ve yardımsever bir kadındır. Hayatta pek çok iniş ve çıkış yaşamıştır. Ama buna rağmen Nam Yeon Joon’a olan sevgisini ve inancını korur.

My Dearest Hakkında Bilgiler :

Yönetmen: Kim Sung Yong
Senarist: Hwang Jin Yeong
Yapımcı: MBC
imdb: –
Bölüm Sayısı: 20
Yapım Yılı: 2023
Yayın Tarihi: 4 Ağustos 2023 – 7 Ekim 2023
Yayın Günleri ve Saati: Cuma & Cumartesi 21:50
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 


Merhaba, bizi Instagramda takip etmeyi unutmayın: @koredizi_askina