Perfect Marriage Revenge Konusu ve Oyuncuları

Perfect Marriage Revenge | 완벽한 결혼의 정석
Tür: Dram, Romantik
Oyuncular: Sung Hoon, Jung Yoo Min, Jin Ji Hee, Lee Min Young

Perfect Marriage Revenge Konusu:

Kocasından ve ailesinden intikamını alabilmek için sözleşmeli evlilik yapmak isteyen Han Yi Joo ile onunla gerçekten evlenebilmek için sözleşmeli evliliği erteleyen Seo Do Gook’un serüvenini ele almaktadır.

Karakterleri:

Han Yi Joo (Jung Yoo Min), Hanwool Finans Grubunun yöneticisi tarafından evlat edinilmiştir.  Ailesi ve kız kardeşi Han Yoo Ra tarafından hiç sevgi görmeden büyümüştür. Bir gün eşi Jung Se Hyeok’un üvey kız kardeşi Han Yoo Ra’yı sevdiğini öğrenir. Aynı gün kaza geçirir . Uyandığında ise kendini Jung Se Hyeok ile nişanlı olarak bulur. Kaderini değiştirmek ve ailesinden intikam almak için Jung Se Hyeok’la olan nişanını bozar. Han Yoo Ra’nın sevdiği adam olan Seo Do Gook’a yaklaşarak intikam peşine düşer.

Seo Do Gook (Sung Hoon), Taeja Grubunun kurucusunun torunudur. Han Yi Joo’nun sözleşmeli evlilik teklifini kabul eder.  Hatta içten içe bunun gerçek bir evliliğe dönüşmesini ister.

Han Yoo Ra (Jin Ji Hee), Seo Do Gook’a aşıktır.

Lee Jung Hye (Lee Min Young), takıntılı bir kadındır. Hırsı ve arzuları peşinde koşup, istediği her şeyi yapabilme niyetindedir.

Perfect Marriage Revenge Hakkında Bilgiler :

Yönetmen: Oh Sang Won
Senarist: Im Seo Ra
Yapımcı: MBN
imdb: –
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2023
Yayın Tarihi: 28 Ekim, 2023
Yayın Günleri ve Saati: Cumartesi, Pazar 21:50
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 


Merhaba, bizi Instagramda takip etmeyi unutmayın: @koredizi_askina