Secret Playlist Konusu ve Oyuncuları

Secret Playlist | 플레이,플리
Tür: Romantik, Gençlik, Dram
Oyuncular: Kim Hyang Gi, Shin Hyun Seung

Secret Playlist Konusu:

2F tarafından “Secret Playlist” adlı webtoondan uyarlan dizide, Song Han Ju sıradan bir üniversite öğrencisidir. Ancak aynı zamanda PLII olarak başarılı bir kariyer yürütmektedir. Popüler idol erkek grubu SEZ’in üyesi olan Levi, PLII’yi fark edip işbirliği yapmak ister. Ama Song Han Ju kimliğini gizlemek için elinden geleni yapar. İlerleyen süreçde  iki genç bir proje üzerinde çalışmak mecburiyetinde kalır. Aralarında romantik bir durum başlar. Haliyle  zaman içerisinde Song Han Ju’nun kimliği ortaya çıkar.

Karakterleri:

Song Han Ju (Kim Hyang Gi), bir üniversite öğrencisidir. Hayalinden vazgeçmemeye kararlıdır. Gizli bir şekilde PLII isimli bir müzik YouTuber’ı olarak ikili yaşam sürdürmektedir. Ancak bu  gizemli hayatı popüler bir idolün hesabını takip etmesiyle ortaya çıkmaya başlar. Böylelikle Han Ju’nun sıradan yaşamı farklı bir yönde ilerler.

Lee Do Guk (Shin Hyun Seung), popüler idol grubu SEZ’in Levi sahne adıyla bilinen bir üyesidir. Solo çıkışını yapmadan önce büyük bir beğeni ile takip ettiği müzik YouTube kanalını yöneten PLII ile işbirliği yapmayı arzu eder.  Ancak işbirliğini gerçekleştirmek için kanalın sahibinin gerçek kimliğini ortaya çıkarması gerekmektedir.

Secret Playlist Hakkında Bilgiler :

Yönetmen: Kim Jong Chang
Senarist: Park Yoon Sung
Yapımcı: TVING
imdb: –
Bölüm Sayısı: 8
Yapım Yılı: 2023
Yayın Tarihi: Cuma
Yayın Günleri ve Saati: 18 Kasım 2023
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 


Merhaba, bizi Instagramda takip etmeyi unutmayın: @koredizi_askina