See You In My 19th Life Konusu ve Oyuncuları

See You In My 19th Life | 이번 생도 잘 부탁해
Tür: Komedi, Romantik, Dram, Fantezi
Oyuncular:  Shin Hye Sun, Ahn Bo Hyun, Ha Yun Kyung, Ahn Dong Gu

See You In My 19th Life Konusu:

Aynı adlı webtoondan uyarlanan dizi, önceki hayatında kaza sonucu öldükten sonra tüm geçmiş yaşamının anılarını anımsayan Ban Ji Eum (Shin Hye Sun)’ın geçmiş yaşantısındaki insanlarla yeniden iletişim kurmaya çalışmasını konu almaktadır.

Karakterleri:

Ban Ji Eum  (Shin Hye Sun), takribi bin yıldır reenkarnasyonunu tekrarlayan, yaşamını itina ile yaşayan bir kişidir. 19. hayatını yaşamaya başladığı sırada 18. hayatında tanıştığı Moon Seo Ha adında bir adamı bulmaya karar verir.

Moon Seo Ha (Ahn Bo Hyun), Ban Ji Eum’un 18. hayatında tanıştığı kaderindeki adamdır.  Çocuk yaşta, lunaparka gittiği esnada bir trafik kazası geçirir. Ardından  sevdiklerini kaybetmenin travmasıyla yaşar. Travmayı atlatmasına yardımcı,  ilk aşkı 18. hayatındaki Ban Ji Eum olan Yoon Joo Won’dur. Yoon Joo Won’un ölümünden sonra tek başına bir yaşam sürmek mecburiyetinde kalır. Ama seneler sonra karşısına çıkan Ban Ji Eum isimli tuhaf kadın sayesinde yalnız yaşamından uzaklaşır.

Yoon Cho Won (Ha Yun Kyung), peyzaj mimarıdır. Yoon Joo Won’un küçük kız kardeşidir.  Ablasının ölümünden sonra hayatı alt üst olur. Tesadüfen eseri tanıştığı Ban Ji Eum’un ablasına benzediğini görünce Ban Ji Eum’un kim olduğunu merak eder.

Ha Do Yoon (Ahn Dong Gu), Moon Seo Ha’nın sekreteri ve çocukluk arkadaşıdır. Seçici bir kişiliğe sahiptir.  Okul yıllarında Moon Seo Ha ile tanışır ve çok iyi arkadaş olurlar. Her ikisinin de geçmişleri birbirlerinden farklıdır. Ancak ortak noktaları çoktur. Günlerden bir gün Moon Seo Ha’nın babasından beklenmedik bir teklif alır.

See You In My 19th Life  Hakkında Bilgiler :

Yönetmen: Lee Na Jung
Senarist: Choi Young Rim
Yapımcı: TvING
imdb: 8.1
Bölüm Sayısı: 12
Yapım Yılı: 2023
Yayın Tarihi: 17 Haziran 2023 – 23 Temmuz 2023
Yayın Günleri ve Saati: Cumartesi, Pazar 21:00
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 


Merhaba, bizi Instagramda takip etmeyi unutmayın: @koredizi_askina