Welcome to Samdalri Konusu ve Oyuncuları

Welcome to Samdalri | 웰컴투 삼달리
Tür: Hayat, Dram
Oyuncular: Ji Chang Wook, Shin Hye Sun

Welcome to Samdalri Konusu:

Yıllar sonra Samaldri kasabasında kendini memleketinin insanlarını korumaya adayan Jo Yong Pil ile moda fotoğrafçılığı endüstrisinde zirveye çıktıktan sonra her şeyini kaybeden Jo Sam Dal’ın iç ısıtan hikayesini ele almaktadır. .

Karakterleri:

Jo Yong Pil (Ji Chang Wook), Jeju Adası’nda yaşayan insanları korumak için bütün hayatı boyunca memleketine sadakat ile bağlı kalmış bir adamdır. Hatalı bir hava durumu raporu sebebiyle annesini genç yaşta  kaybeder. Bu kayıp onun bir hava tahmincisi olmasına karar verdirir. Böylece memleketinin büyüklerini de koruma altına almış olacaktır.

Jo Sam Dal (Shin Hye Sun), Seul’de adını Jo Eun Hye olarak değiştirmiştir. Yıllarca moda fotoğrafçılığı endüstrisinde asistan olarak çalışır. Nihayetinde başarılı olur ve zirveye ulaşır. Ancak inşa etmek için çalıştığı her şey göz açıp kapayıncaya kadar yok olur. Haliyle o da insanların onu hala Jo Eun Hye ismiyle değil, Jo Sam Dal  ismi ile tanıdığı Samdalri’ye geri döner. Genç iken Jo Yong Pil ile yaşadığı kasaba olan Samdalri’ye döndüğü zaman uzun süredir sakladığı sevgi ve özlem ortaya çıkar.

Welcome to Samdalri Hakkında Bilgiler :

Yönetmen: Cha Young Hoon
Senarist: Kwon Hye Joo
Yapımcı: JTBC
imdb: –
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2023
Yayın Tarihi: 2 Aralık 2023
Yayın Günleri ve Saati: Cumartesi, Pazar 22:30
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 


Merhaba, bizi Instagramda takip etmeyi unutmayın: @koredizi_askina