Queen of Tears Konusu ve Oyuncuları

Queen of Tears | 눈물의 여왕
Tür: İş, Romantik, Dram
Oyuncular: Kim Soo Hyun, Kim Ji Won, Park Sung Hoon, Kwak Dong Yeon, Lee Joo Bin

Queen of Tears Konusu:

Bir chaebol varisi ve aynı zamanda Queens Group mağazalarının “kraliçesi” olan Hong Hae In (Kim Ji Won) ile Yongduri’nin kırsal kesiminde doğup büyüyen Queens Group’un hukuk direktörü Baek Hyun Woo’nun (Kim Soo Hyun) pek çok kriz ile karşı karşıya kalmaları ama buna rağmen aşklarını  mucizevi bir şekilde yeniden alevlendirmelerini konu almaktadır.

Karakterleri:

Baek Hyun Woo (Kim Soo Hyun), Yongduri’nin kırsal kesiminde doğup büyüyen Queens Group’un hukuk direktörüdür. Prestijli bir hukuk fakültesinden mezun olmuştur. Ardından kariyer hayatında yükselir. Başarılı bir mevkiye ulaşır. Hong Hae In ile evlenerek insanların kendisini kıskanmasına neden olur. Fakat evliliklerinin üçüncü yılına girmek üzereyken ansızın bir kriz patlak verir.

Hong Hae In (Kim Ji Won),  Queens Group’un üçüncü nesil chaebol varisidir. Zenginliğin içinde doğmuş ve büyümüş zarif bir kadındır. Mütevazi bir adam olan Baek Hyun Woo ile evlenir. Daha sonra da bu ışıltılı hayatının tadını çıkarır. Tahmin edemediği bazı olaylar sebebiyle evlilik hayatı ışıltısını kaybetmeye başlar.

Yoon Eun Sung (Park Sung Hoon), yatırım becerisiyle tanınmaktadır. Eski bir analistten birleşme ve satın alma uzmanına dönüşmüştür. Uzun bir süre yurtdışında yaşamıştır. Daha sonra Queens Group ile bağlantı kurmak için Kore’ye geri döner.

Hong Soo Cheol (Kwak Dong Yeon), Hong Hae In’in küçük kardeşidir. Queens Group’un neşeli ve masum CEO’sudur.  Yıllarca inatçı kız kardeşiyle yaşamıştır. Evliliğinde seçimini ise  tamamen  kardeşine zıt karakterli bir kadından yana  kullanır ve Cheon Da Hye ile evlenir.

Cheon Da Hye (Lee Joo Bin), Hong Soo Cheol’un güzel eşidir. Aile mazisi ve naif karakteri sayesinde çok kısa sürede Queens Group’un büyüklerinin sevgisini kazanır. Ayrıca Hong Soo Cheol ile güzel bir evlilik hayatları vardır.

Queen of Tears Hakkında Bilgiler :

Yönetmen: Kim Hee Won , Jang Young Woo
Senarist: Park Ji Eun
Yapımcı: tvN 
imdb: –
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2024
Yayın Tarihi: 9 Mart 2024 – 28 Nisan 2024
Yayın Günleri ve Saati: Cumartesi, Pazar 21:20
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 


Merhaba, bizi Instagramda takip etmeyi unutmayın: @koredizi_askina